Szybka akcja policji. Dzięki informacjom od mieszkańca odzyskano ciągnik rolniczy

  • 06.05.2022, 16:41 (aktualizacja 06.05.2022, 17:03)
  • Źródło: KPP Lubań
Szybka akcja policji. Dzięki informacjom od mieszkańca odzyskano ciągnik…

Podziel się:

Oceń:

Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańca Olszyny, właściciel wartego pół miliona zł ciągnika rolniczego odzyska swoją własność. W tej chwili lubańscy kryminalni prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego o kradzież.

Nowoczesny ciągnik rolniczy firmy JCB ukradziono w województwie lubuskim i przetransportowano do Olszyny. Tu, dzięki informacjom przekazanym policji przez jednego z mieszkańców, doprowadzono do szybkiego odzyskania utraconego mienia.

Policjanci ustalili, że pojazd został ukradziony z terenu województwa lubuskiego, jednocześnie udało się namierzyć jego właściciela. Ciągnik rolniczy posiadał uszkodzenia elementów elektronicznych odpowiadających za jego uruchomienie, które znajdowały się bezpośrednio pod kierownicą. - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Po wykonaniu czynności przez policyjnego technika, traktor na lawecie przewieziono na policyjny parking, gdzie został zabezpieczony. Ciągnik w najbliższym czasie wróci do właściciela. W tej chwili lubańscy kryminalni prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego o kradzież.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pragną serdecznie podziękować czujnemu mieszkańcowi powiatu lubańskiego za jego właściwą postawę. - mówi asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń.

Źródło: KPP Lubań

Zdjęcia (3)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kombajn
Kombajn 09.05.2022, 09:10
Na dniach widzialem ten ciagnik na lawecie jak jechal przez Biedrzychowice ino za dnia
Król
Król 06.05.2022, 21:27
Co sie w tej Olszynie dzieje? Co chwila jak nie zlodziej to pikolód nawet policjant na złą drogę zaszedł. 🙈🙈🙈
Kkkhg
Kkkhg 09.05.2022, 19:11
A który to tak zaszedł ?
E
E 06.05.2022, 19:11
Somsiadowi

Pozostałe