Wielkanoc w Zoo Görlitz

  • 12.04.2022, 07:21 (aktualizacja 12.04.2022, 07:45)
  • Zoo Görlitz
Wielkanoc w Zoo Görlitz Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer

Podziel się:

Oceń:

W ramach Świąt Wielkanocnych od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego, w görlitzkim zoo na gości oczekuje masa gier, zabaw oraz bliskich spotkań ze zwierzętami. Moc Wielkanocnych atrakcji od 15 do 18 kwietnia w godz. od 9 do 18.

Program każdego dnia przewiduje szukanie Wielkanocnych Jaj oraz malowanie twarzy dla najmłodszych gości, a także wyścig taczek z obornikiem dla każdego. Spragnieni wiedzy, dowiedzą się ciekawostek ze świata mieszkańców zoo podczas prezentacji zwierząt. Każdego dnia na bliskie spotkania czekają liczne pisklęta oraz młode króliki.

Codziennie w programie Wielkanocnego Święta znajdziemy codziennie atrakcje. I tak na Wielki Piątek zaplanowano uroczyste uruchomienie fontanny w stawie Doliny Łużyckiej. Jessi, z animacjami dla najmłodszych i nie tylko, zapewni wspaniałą zabawę tańcami oraz muzyką w Wielką Sobotę. Jens Schröter z Schlaurother Bienen osłodzi świąteczną niedzielę wystawiając produkty z własnej pasieki. A w Lany Poniedziałek program urozmaici koszykarski klub z Görlitz „Squirrels”.

Napoje oraz pyszne potrawy z własnego baru „Korytkowo”, będą kulinarnym dopełnieniem wielkanocnej wycieczki.
Zoo zastrzega sobie prawo do zmiany programu, w przypadku złej pogody.

Zoo Görlitz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe