Arashi Kids Legnica. Samuraje na pudle

  • 23.03.2022, 09:46 (aktualizacja 23.03.2022, 11:25)
  • KS Samuraj Lubań
Arashi Kids Legnica. Samuraje na pudle KS Samuraj Lubań

Podziel się:

Oceń:

Młodzi wychowankowie KS Samuraj Lubań w ubiegły weekend startowali w Arashi Kids, turnieju karate dla dzieci do 13 roku życia.

Rozegranych zostało około 580 osobo-konkurencji, udział wzięło ok 250 zawodników z 18 klubów. KS Samuraj Lubań reprezentowało dwóch zawodników - Julia Budzińska oraz Mateusz Karłowski, którzy mieli swój pierwszy występ w tym roku i zdobyli także medale. Na uwagę zasługuję Julka, która również odważenie wystartowała w starszej grupie i także zdobyła brązowy medal.

Wyniki zawodów:

Kategoria kumite dzieci 10 lat do 32 kg

  • 3. Julia Budzińska

Kategoria kumite dzieci 11 lat do 34 kg

  • 3. Julia Budzińska

Kategoria kumite Młodzików + 55 kg kg

  • 3. Mateusz Karłowski

Na co dzień zawodnicy trenują w Sekcji Karate w Lubaniu pod nadzorem Tomasza Podbuckiego i Jacka Jaworskiego. Młodym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Serdeczne podziękowania dla rodziców, za ich obecność na zawodach i sprawowania opieki nad Naszymi zawodnikami.

Zawody odbyły się 19.03.2022 r. w Legnicy, organizatorem imprezy był Klub Karate Arashi Legnica pod kierownictwem sensei-a Roberta Rugier.

Wspierają Nas:

Ministerstwo Sportu i Turystyki, miasto Lubań, gmina Lubań, miasto Świeradów Zdrój, gmina i miasto Nowogrodziec, Siłownia Victoria, Nadleśnictwo Świeradów oraz medialnie - eluban.pl, za co bardzo dziękujemy!!!

KS Samuraj Lubań

Zdjęcia (13)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe