Kolejne sukcesy Orki

  • 15.03.2022, 10:51 (aktualizacja 15.03.2022, 11:53)
  • Źródło: UKS Orka Lubań
Kolejne sukcesy Orki

Podziel się:

Oceń:

Powiedzieć, że sukces goni sukces, to nic nie powiedzieć! UKS Orka Lubań kolejny raz może pochwalić się występami swoich uzdolnionych zawodników. W odstępie zaledwie tygodnia podopieczni trenera Adama Musiała uzyskali jedne z najlepszych wyników według przyjętej punktacji Rudolpha, pobijając swoje wyniki życiowe i osiągając progres.

W zawodach pływackich o puchar Prezesa Wielkopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego na Termach Maltańskich, tym razem barwy klubowe reprezentowało 3 zawodników, byli to: Jan Tesarowicz, Bartosz Budzik i Maciek Kozik.

Jan Tesarowicz sobotnie zawody może zaliczyć do bardzo udanych. W kategorii wiekowej 14-15 lat zajął kolejno: 1 miejsce w stylu dowolnym na dystansie 100m, 3 miejsce na dystansie 50m i 4 miejsce na tym samym dystansie ale w innym stylu, bo w stylu motylkowym 4 miejsce. Zawodnik poza tymi czołowymi miejscami poprawił niemalże wszystkie rekordy życiowe.

Bartosz Budzik zawodnik z rocznika 2008 z zawodów na zawody osiąga progres i kolejne życiowe wyniki. We wszystkich startach tj. 50m stylem klasycznym oraz na dystansie 100m stylem klasycznym i motylkowym pobił życiówki, a tym samym udowodnił, że walkę ma we krwi i dąży do zamierzonego celu!

Zawodnik Maciej Kozik na zawodach po raz kolejny pokazał swój talent i swoją siłę, której jak sam przyznaje ma jeszcze wiele. Ostatnie starty w Poznaniu pozwoliły mu osiągnąć w kategorii wiekowej 16 i 17 lat kolejno: 2 miejsce i 3 miejsca na dystansie 100m i 50m stylem dowolnym oraz 1 miejsce stylem motylkowym na dystansie 50m.

Wszyscy zawodnicy klubu UKS Orka Lubań wkładają ogrom serca, czasu i poświęcenia na treningach i przygotowaniach do kolejnych startów. Przed nimi w najbliższym czasie m.in. Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat w Nowej Rudzie, Grand Prix Puchar Polski w Oświęcimiu i szereg kolejnych zawodów. Wszystkim zawodnikom raz jeszcze gratuluję i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Wiem na ile Was stać - mówi trener Adam Musiał.

Źródło: UKS Orka Lubań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe