Dachowanie w Zarębie

  • 26.02.2022, 10:56 (aktualizacja 26.02.2022, 11:36)
  • red.
Dachowanie w Zarębie

Podziel się:

Oceń:

Kierowca VW Polo nie dostosował prędkości do warunków panujących na biegnącej przez Zarębę drodze i na jednym z łuków stracił panowanie nad autem.

Do zdarzenia doszło około 10:15 na łuku drogi, gdzie dochodziło już do podobnych sytuacji. Kierowca stracił kontrolę nad autem, wypadł z drogi, stoczył się z kilkumetrowej skarpy i zatrzymał na dachu. Obecni na miejscu czytelnicy eLuban.pl informują, że auto po drodze ścięło jeszcze słup energetyczny. Kierowca wyszedł ze zdarzenia bez większych obrażeń. Na miejscu pracuje zespół ratownictwa medycznego, policja i straż pożarna.

red.

Zdjęcia (2)


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lucek
Lucek 28.02.2022, 16:02
Coś ostatnio da***ą "czerwone" - czyżby jakieś fatum, czy może ten kolor wywołuje jakiś trans na miarę zaćpania..?
Lingerer
Lingerer 28.02.2022, 13:16
Po prostu przyczepność asfaltu nie jest tam dostosowana do tej klasy pojazdów i kierowców
ferdskl
ferdskl 28.02.2022, 10:40
Z Głupotą wygrywa jedynie grawitacja ...na szczęście .
J.B.
J.B. 27.02.2022, 19:16
Nie znamy wersji kierowcy. A może aby uniknąć większych strat, ratowania się, może i innych zmuszony był do tego manewru, bo np. Tir zajechał mu drogę.
B.J.
B.J. 28.02.2022, 16:04
Nawet gdyby to przy prędkości 40 km/h został by się na jezdni albo na poboczu.
Jarek
Jarek 26.02.2022, 20:21
*** skończonych, dobrze że nikt nie szedł chodnikiem. Dobrze ze gnoja nie było jak przejeżdzałem bo bym mu ryja obił. Dałnie na rower i to nie wiem czy się nadajesz.
Xyz
Xyz 28.02.2022, 22:27
To byla pani
mikołaj
mikołaj 26.02.2022, 15:38
Nie pierwszy i nie ostatni nie myślący .
Monika
Monika 26.02.2022, 15:01
A w sobotę (26.02) godz. 14.20 pędzi obwodnicą od Zgorzelca kretyn w białym audi DLB 84 RK i slalomem ... z pasa na pas. Jakby kto wszedl wczesniej na pzrejscie przy Matexie - to trup. Nagrał się na kamerkę. Jak wyrazi skruchę to ma darowane a jak nie - ślę do Policji.
!!! YebaćPIS !!!
!!! YebaćPIS !!! 28.02.2022, 06:25
Skruchę to może wyrażać przed sądem. Nawet się nie zastanawiaj i przesyłaj materiał na policję. Mi takich dwóch pajaców udało się w taki sposób załatwić. Dostali po prezencie i tyle. Eliminujmy z dróg totalnych kretynów.
Jano
Jano 26.02.2022, 14:30
Jak widać słup energetyczny stoi, wjechał w telefoniczny który od 15lat nie działa i upiększa krajobraz Polski.
Frelek
Frelek 27.02.2022, 11:33
Jak drewniany to będzie na opal.
Anonim
Anonim 26.02.2022, 14:14
Jak tam jest prosta droga
Dlb
Dlb 27.02.2022, 11:00
Taka prosta jak ty
Addi
Addi 26.02.2022, 13:58
Ciekawe czy dzięki tej akcji trochę oleju w głowie przybędzie bo nowe stawki mandatów nic nie pomagają?
ja
ja 26.02.2022, 12:21
moze radar w tym miejscu pomoze bo po zarębie można jeżdzic jak na toże wyscigowym
Juzek
Juzek 27.02.2022, 11:34
Na toże powiadasz? To że trzeba ci słownika przed wszystkim
Frelek
Frelek 26.02.2022, 11:57
Kierowca VW Polo nie dostosował prędkości do warunków panujących na biegnącej przez Zarębę..
============
A co tam było sie dostosowywać skoro jest ograniczenie do 40 km/h. Po prostu kretyn nie dostosował się nie tyle do warunków co do prawem ustanowionego nakazu.
Zabrać prawo jazdy dożywotnio. Jednego ***y mniej na drodze.
szakalaka
szakalaka 27.02.2022, 11:16
Brawo Ty! Ograniczenie do 40? Otwórz oczy i zapoznaj się z przepisami bo możesz być następny.
xxx
xxx 27.02.2022, 10:02
40 jest dla poj.pow.3.5t
Mieszkaniec Zaręby
Mieszkaniec Zaręby 26.02.2022, 11:56
Na jakim łuku drogi jak kobitka jechała w stronę Lubania. Siedziała na telefonie i tyle, tam trzeba dobrze zapiepszać żeby wylecieć co najmniej 120. Nie żałuję wcale jak widzę jak jeżdżą wpatrzeni w telefon!!! Może się czegoś nauczy.
Dlb
Dlb 27.02.2022, 11:05
Jakie 120 zalezy czym jakie warunki itp ten czerwony szrot nie ma zawieszenia wine ponosi stacja diagnostyczna ,,,, komplet amortyzatorow przewyzsza wartość tego wyksplotowanego parcha ,przeglady jak takie trupy przechodzà nie mam pojecia ,co chwilę dymiący szrot .
kawa
kawa 26.02.2022, 11:51
Widzisz chłopie, jechałeś z dozwoloną prędkością, uważałeś a tu to stado słoni wbiegło przed autko, jakoś mi nie przykro.

Pozostałe