Co dalej z działkami na Królowej Jadwigi?

  • 30.01.2022, 16:34 (aktualizacja 10.02.2022, 13:48)
  • Materiał Partnera
Co dalej z działkami na Królowej Jadwigi?

Podziel się:

Pod koniec ubiegłego roku Urząd Miasta Lubań zorganizował przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Lubaniu w obszarze ulicy Królowej Jadwigi, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

Nikogo nie zaskoczył fakt, że wszystkie działki zostały sprzedane już w pierwszym przetargu, a liczba zainteresowanych inwestorów była ogromna. Nie od dziś wiadomo, że Osiedle Piastów to jedna z najbardziej lubianych przez mieszkańców Lubania lokalizacji. Cicha, spokojna okolica oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa w pobliżu osiedla, stwarzają idealne warunki do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych.

Z naszych informacji wynika, że część gruntów zakupiona została przez lokalnego inwestora, a w planie jest budowa kameralnego budynku wielorodzinnego o podwyższonym standardzie. Zaciszne położenie, ciekawa architektura oraz komfortowa komunikacja z centrum miasta będą bez wątpienia atutem, wyróżniającym budynek na tle innych inwestycji.

Biorąc pod uwagę stale rosnący popyt na nieruchomości mieszkalne, rozbudowa naszego miasta jest nieunikniona. Ważne, aby nowa zabudowa komponowała się z zieloną okolicą i stwarzała komfortowe miejsce do życia dla przyszłych właścicieli. Jesteśmy ciekawi, co sądzą na ten temat mieszkańcy Lubania i jakie mają oczekiwania względem zbliżających się inwestycji.

Materiał Partnera

Zdjęcia (4)Pozostałe