Niebezpieczne dachowanie na DK30 w Pisarzowicach

  • 24.01.2022, 09:44 (aktualizacja 24.01.2022, 09:56)
  • red.
Niebezpieczne dachowanie na DK30 w Pisarzowicach

Podziel się:

Oceń:

Kierowca BMW może mówić o szczęściu, bo w tym miejscu i w ten sposób parę osób już straciło życie. Tym razem skończyło się na kompletnie rozbitym aucie i lekkich obrażeniach głowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut przed 22. na wzniesieniu na łuku drogi w pobliżu hurtowni Megadach na DK30 w Pisarzowicach.

Kierowca BMW jadąc w kierunku Lubania na wzniesieniu drogi stracił kontrolę nad autem. Mężczyzna próbował utrzymać pojazd na drodze, jednak samochód wpadł do rowu po przeciwległej stronie jezdni i zaczął dachować. Po przetoczeniu się około 20 m rowem, samochód zatrzymał się uderzając w betonowy przepust w przydrożnym rowie.

Mężczyzna samodzielnie opuścił auto jeszcze przed przyjazdem służb. W wyniku zdarzenia odniósł obrażenia głowy, które zostały zapatrzone przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Na miejsce zadysponowano 2x JRG PSP Lubań, OSP Pisarzowice, zespół ratownictwa medycznego i policję.

red.

Zdjęcia (8)


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonymous
Anonymous 25.01.2022, 10:29
Co z tego że silnik gwizda jak kierowca ***.
A gdyby to była inna marka niz BMW to podejrzewam że kierowca juz by samodzielnie nie opuścił pojazdu...
NieDlaBMW
NieDlaBMW 24.01.2022, 22:22
Już kiedyś pisałem ze każde bmw powinno być z utylizowane razem z kierowca. Nic tylko wszędzie beemki się rozbijają. Bmw to bmw tamto... Tffu na bmw i ich kierowców
BMW
BMW 24.01.2022, 22:16
Dzien jak codzień dla każdego kierowcy BMW...
Obserwator1
Obserwator1 24.01.2022, 16:37
Następny jeździec bez głowy co pomylił zwykłą drogę z autostradą! Zapraszamy bezmyślnych kierowców tych niby bolidów na jazdy testowe na tym odcinku drogi celem kasacji tych niby bolidów i ich prowadzących kierowców.Tylko nie robić krzywdy innym,wybrać odwiednią porę i warunki na drodze.
Nypel
Nypel 24.01.2022, 16:22
Za wolno jechal.
lucyna
lucyna 24.01.2022, 15:55
Czyli kolejny" Dzban" w BMW-u i dobrze może się nauczy rozumu .
Igor ®
Igor ® 24.01.2022, 13:34
Jak prawdziwe 535 V8 to nawet nie czuł kiedy odleciał. Grzechotkę w głowie zrobiło ale fakt taki, że jak by to była inna marka to by klepsydry drukowali...
Skr
Skr 24.01.2022, 12:35
A ile malarstwo ten kierowca ?
Konobisso
Konobisso 24.01.2022, 12:06
Wydaje mi sie, że tego durnia - bo jak go inaczej nazwać - widziałem jak szarżował na tej trasie dzień wcześniej. Jeszcze do pasażerki orzekłem rzucając klątwę: "oj chyba za długo tak nie pojeździsz".
PS. Współczynnik bezmózgowców z BMW wzrasta. Już są na poziomie 98%
fan
fan 24.01.2022, 20:00
Synku, mam już 69 lat od około 40 lat jeżdżę tylko autami ze znaczkiem BMW, przejechałem nimi tak z 800 tyś km w różnych warunkach i nie miałem jeszcze wypadku. Porównanie jak piszesz 98% do bezmózgowców świadczy, że jesteś młody i toczysz się autkami kupionymi przez rodziców i to właśnie ty i tobie podobni powodują największe zagrożenia w ruchu lądowym. A popatrz sobie w statystyki policyjne jakie marki pojazdów powodują najwięcej wypadków. Szerokości na drodze.
Oliwierus
Oliwierus 26.01.2022, 20:26
Chwała ci tatusiu na wysokościach. Widocznie należysz jeszcze do tych 2% - i szerokiej ci drogi zasłużony emerycie.
Kazik
Kazik 24.01.2022, 12:02
Ta bm ka szalala i sie do igrala, wolniej jedziesz dakej zajedziesz fajne by bylo oanie redaktorze stworzyc mape po okrgu zarysowac cyrklem do 15 km od lubania ile bedzie bm ek z 30 albo i leoiej przez 2 lata to samo mówi o kierowcachvtych fajnych aut nawet na tej drodze dobrze, że tak sie skonczylo i nikomu krzywdy nie zrobil sam sie skasowal jeszcze jeden osiol w bialej piątce z lat 90 tych bez katalizatora z wybebeszonymi tlumikami wyje wieczorami jak cymbal i budzi ludzi gdzie ta policja gdzie maja decybelomierze to cyrk jak te przeglady to przechodzi 🙈🙈🙈🙈
Szakalaka
Szakalaka 24.01.2022, 11:43
KIEROWCA??? 🤨??? Ci z nie wiem jak określić to coś siedzące za kierownicą ByMyWu to odosobniony stan umysłu. Ma obrażenia głowy - po takiej terapii może mu się klepki poustawiają. Mimo to zdrowia życzę i oleju nie tylko w silniku.
R
R 24.01.2022, 11:41
W końcu 3.5l benzyna zobowiązuje... ;]
Fan BeeMek w rowach
Fan BeeMek w rowach 24.01.2022, 11:13
A cóż to za marka pojazdu... 😄😄
jajor
jajor 24.01.2022, 10:49
a coz to za piękny pojazd? dlaczego nie dachował jakiś nowy SUV?
Lokalny kierowca
Lokalny kierowca 24.01.2022, 10:35
Dziwne. Od 20 lat jezdzę ta trasa i nigdy mnie nawet nie zarzuciło a Wrocek przyjechał w gości i taka sytuacja. Więcej szacunku dla prostej drogi i innych iczestników ruchu albo mniej gazu radzę
Kierowiec
Kierowiec 24.01.2022, 10:26
Stary klamot bmw i wszystko jasne, jadąc w zimie na oponach kiepskich, napęd tył, poślizg i dachowanie murowane, niestety.... Te szroty powinny być złomowane, a jeżdżą i szpanują jakby było nie wiadomo czym...
Gigi
Gigi 24.01.2022, 23:02
Jeżdżę identyczna beemka, nie rozumiem pisanie BMW to BMW tamto! To ludziom brak rozumu na drodze, nie wrzucajcie wszystkich do jedno wora, mało tego, jestem dziewczyna za kierownica beemki, a to dla wielu z panów wyczyn, inne auta się nie rozbijają czy jak? Jakby rozbił się fiatem to byście pisali ze zakręty zle wyprofilowane!
Widzew
Widzew 24.01.2022, 09:59
Rozum przegral z moca jednak....

Pozostałe