Mistrz parkowania „zablokowany” przez miejskich strażników

  • 20.01.2022, 13:18 (aktualizacja 20.01.2022, 13:34)
  • red.
Mistrz parkowania „zablokowany” przez miejskich strażników

Podziel się:

Oceń:

Kierowca Volvo wykazał się wyjątkowym brakiem wyobraźni, zaparkował auto w ten sposób, że jednocześnie blokuje chodnik i wjazd na sklepowy parking.

Mistrzowie parkowania najczęściej ujawniają się w sytuacjach gdy parkingi wokół są zatłoczone i nie ma gdzie pozostawić samochodu. W tym przypadku było jednak inaczej, mistrz zaparkował gdy parking przed sklepem przy ul. Różanej w Lubaniu świecił pustkami. Auto oznaczone tablicami rejestracyjnymi z Dębicy w województwie podkarpackim zostało pozostawione w ten sposób, że od rana blokuje wjazd na sklepowy parking i przejście chodnikiem.

Wezwani na miejsce strażnicy miejscy, by nie szukać później kierowcy po całej Polsce, nie mieli innego wyjścia niż założenie na koło blokady. Teraz pozostaje czekać aż zgłosi się niefrasobliwy właściciel auta.

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😂
😂 22.01.2022, 08:31
Dużo słodkości i słodyczy dla Grzesia życzę 😂😂
Elomelo
Elomelo 21.01.2022, 12:32
A to nie jest przypadkiem auto tych dwóch ćpunków??
Obserwator1
Obserwator1 21.01.2022, 12:23
Szkoda że straż miejska nie jest tak konsekwentna wobec znajomych gdzie auta parkują na zakazach wjazdu ratusz i okolice inne miejsca jakoś ma bielmo na oczach dla swoich.Gdzie równości wobec prawa! Tylko złapać łosia a swoi nietykalni?
Maryjan
Maryjan 21.01.2022, 05:39
"pojazd blokuje wjazd na parking i przejscie chodnikiem "- wiec są przesłanki do jego usunięcia ale tego nasza SM nie potrafi.....,
Igor ®
Igor ® 20.01.2022, 23:34
Blokada założona bo kat zaklepany :)
Za chwilę będzie akcja szukania blokady w "styrcie" złomu albo
-1000 PLN (czy pewnie z 5 tyś dodadzą) dla budżetu SM
Trotuar
Trotuar 20.01.2022, 23:20
W ten sposób to już zablokowane na amen
Ktp
Ktp 20.01.2022, 21:05
Ja też widzę jak pikolud z subaru i to nie o dziwo na blachach DLW blokuje drogę dla mieszkańcòw mimo miejsca na swoim.
Maryjan
Maryjan 20.01.2022, 18:17
Dlaczego strażnicy nie zakladaja takich blokad na nieprawidlowo zaparkowane auta tylko udają ze ich nie widzą?
Mistrz kierownicy
Mistrz kierownicy 20.01.2022, 17:28
Można?
Można
Xyz
Xyz 20.01.2022, 17:16
Pewnie jakieś pikoludki porzuciły tam swój wehikuł i nikt się już po to cudo nie zgłosi
Pieszy
Pieszy 20.01.2022, 16:13
Zapraszam SM na ulice Kopernika,Słowackiego,parkują na chodniku,pasie zieleni i przed przejściem dla pieszych.
Mieszkanka
Mieszkanka 21.01.2022, 11:20
A Robotnicza 😱😱😱😱😱😱
Kierowca
Kierowca 20.01.2022, 21:16
Mistrzu a gdzie mają parkowac?
Pieszy
Pieszy 23.01.2022, 13:33
Najlepiej w poprzek drogi Kierowco.
Maryjan
Maryjan 20.01.2022, 20:46
Grunwaldzka, Piramowicza, Wąska, auta parkują w obrębie skrzyżowań i przejść dla pieszych ze wiekszym pojazdem nie można skręcić na skrzyżowaniu
marc55
marc55 20.01.2022, 15:47
Nie wiem czy mieli prawo, teren prywatny a chodnik zablokowany w połowie. Chyba że zadzwonili z Malinki.
Zenek
Zenek 20.01.2022, 18:46
Jak nie wiesz to nie komentuj. Myslisz ze nie wiedza co robia i nie znaja prawa ?
Pegasus
Pegasus 20.01.2022, 14:54
O, jest postęp na eLuban, na fotce nie zamazali tablicy rejestracyjnej.
Aneczka
Aneczka 20.01.2022, 14:41
Eeee bez przesady. Przecieź można wyjechąć i wjechać na parking sklepu. Oczywiście prawidłowo nie zaparkował, no ale...
JanRuterIII
JanRuterIII 20.01.2022, 14:33
Kierowca ZABLOKOWAŁ chodnik i wjazd do sklepu No to jeb załóżmy mu blokadę co by daleko nie odjechał xD
Zbys
Zbys 20.01.2022, 23:52
Ponadto nie zróbmy nic żeby ustalić właściciela auta. Niech stoi. Co nieroby zadowoleni z akcji? Ruch tam taki że tylko stoperan. Paranoja.
hihaha
hihaha 20.01.2022, 18:51
haha mogli zabrać na parking strzeżony a nie blokować na lata
Ogarnij
Ogarnij 20.01.2022, 17:40
Przeciez to nie jest oznaczony wjazd. Widzisz tam znaki ? Mieszkam w okolicy i znam ten teren. Blokada po to zeby gamonia rozliczyc. Niewiedza przeraża.... masakra.
😉
😉 20.01.2022, 14:27
Koszyk słodyczy proszę wsiąść dla Pana G👮‍♂️
Wigo
Wigo 20.01.2022, 14:25
Tylko tyle ?
Moze auto jest pozucone przez złodzieja?
Ah ten co działa zostal zawieszony bo byl za dobry .
Teraz Luban będzie sławny.
złomiarz
złomiarz 20.01.2022, 13:57
chodnik do nikąd, a jak się nie zgłosi to ile będzie stać? pewnie się zepsuło, albo jest kradzione tylko nie zgłoszone, może stać latami
sala