Wideo. Boeing 737 wjechał do Lubania

  • 18.01.2022, 07:20 (aktualizacja 18.01.2022, 10:09)
  • red.
Boeing 737 wjeżdża do OSS SG w Lubaniu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Lubania, jadący nad ranem do pracy, mieli okazję zobaczyć niecodzienny widok. Około 4:30 na 25-metrowej lawecie wjechał do miasta kadłub Boeinga 737.

Akcja sprowadzenia jednego z najpopularniejszych samolotów pasażerskich rozpoczęła się niemal dwa tygodnie temu i swój początek miała na jednym z lotnisk pod Bristolem w Anglii. Za operacją sprowadzenia pasażerskiego samolotu do Lubania stoi Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej.

Jak nas zapewniła rzecznik prasowa jednostki, wkrótce otrzymamy więcej informacji. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wideo z przejazdu Boeinga 737 ulicami Lubania.

red.

Zdjęcia (12)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kawa
kawa 19.01.2022, 07:53
Nie wiem , dlatego pytam, czy mieszkańcy byli uprzedzeni o takim transporcie, mam na myśli te auta stojące pod domami, chyba, że to miała być tajna operacja.
xyz
xyz 19.01.2022, 13:45
oczywiście ze.....NIE....jak na załączonym obrazku widać przecież....
Dron
Dron 18.01.2022, 13:18
Może yo tupolew?
Koks
Koks 18.01.2022, 11:15
Zwożenia odpadów,starych ciuchów i śmieci z zachodu ciąg dalszy.Pozbyli się angole a tu lux
Loka
Loka 18.01.2022, 14:11
Z pewnością to kawałek samolotu do szkoleń, wiec ważne, że będą mieć na czym szkolić bo od rządu nic lepszego nie dostaną!
wiochal
wiochal 18.01.2022, 17:22
No jak nie? Przecież cały rząd tak dziękuje i wyposaża SG w najnowszy sprzęt do ochrony granic. A minister dotacje przeznacza do Torunia. A cywilni pracownicy co będą z tego mieli? Może podwyżki?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 18.01.2022, 10:47
Barak tymczasowy dla Ukraińców, ocieplony, wygłuszony, cud malina. Tylko ścianki działowe wstawić.
PL
PL 19.01.2022, 12:30
Za te ksenofobiczne i rasistowskie żygowiny powinieneś podać swoje dane osobiste wraz ze zdjęciem, ładnie przeprosić i odpracować społecznie. Dziękuj obcokrajowcom że pracują na Twoje 500+.
!!! YebaćPIS !!!
!!! YebaćPIS !!! 18.01.2022, 16:32
I po co dolewasz oliwy do ognia? Mało Ci jeszcze konfliktu na własnym podwórku? Przypomnij sobie jakie to "hotelowe" warunki towarzyszyły nam polaczkom na saksach. Tyle i aż tyle w temacie.
Kj
Kj 18.01.2022, 12:11
Dlaczego dla Ukraińców. Może polaków tam będą trzymać?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 18.01.2022, 14:01
Polaków nie, zrobią chlew w tydzień jak na każdym locie. Ukrainiec jeszcze kadłub wymyje i okno uszczelni w ramach czynu społecznego.
Leonidas
Leonidas 18.01.2022, 09:00
Straż Graniczna bedzie tym latać na misję do Macedonii.

Pozostałe