Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 26 kwietnia 2024 07:05

Przerwana seria

Łużycom Lubań nie udał się wyjazd do Świebodzic na mecz z GOKSiR Dobromierz. Zespół z Lubania doznał pierwszej porażki w rozgrywkach III Ligi futsalu.

Autor: eLubań

Goście rozpoczęli od mocnego uderzenia i już po pierwszej akcji wygrywali po golu Mykoli Chernyschenki. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze Oskar Rymer oraz Dominik Szpytma. Gospodarze odpowiedzieli trafieniami Jakuba Dziaszyka i Przemysława Grosiaka. Po przerwie inicjatywę przejęli gospodarze i to oni ostatecznie cieszyli się z wygranej. Gole dla Łużyc po przerwie zdobyli Damian Berliński i Mykola Chernyschenko.

Kolejne spotkanie Łużyce rozegrają w hali MOSiR przy ul. Różanej. Rywalem lubanian będzie Madness Chocianów. Spotkanie w najbliższą sobotę o 16.

GOKSiR Dobromierz - Łużyce Lubań 8:5 (2:3)

Bramki: 0:1 Chernyschenko (1), 1:1 Dziaszyk (3), 1:2 Rymer (6), 1:3 Szpytma (10), 2:3 Grosiak (13), 3:3 Bogacz (26), 4:3 Grosiak (29), 5:3 Kwiatkowski (29), 5:4 Berliński (35), 6:4 Bogacz (37), 7:4 Grosiak (38), 7:5 Chernyschenko (39), 8:5 Bałut (39).

GOKSiR: Kretkowski - Kwiatkowski, Bałut, Grosiak, Bogacz oraz Dziaszyk, Orda, Diduszko, Smutek.

Łużyce: Trzajna - Szpytma, Sitek, Kusiak, Chernyschenko oraz Rymer, Mandżejewski, Berliński.