Medale dla złotych jubilatów

  • 03.12.2021, 16:29 (aktualizacja 03.12.2021, 16:39)
  • red.
Medale dla złotych jubilatów ŁCR

Podziel się:

Oceń:

Dziś Państwo Janina i Zbigniew Kalicińscy oraz Leokadia i Andrzej Mastykowie otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 50 lat wspólnej drogi przez życie to nie lada osiągnięcie, gratulujemy i życzymy kolejnych lat w zdrowiu i pomyślności.

Kiedy statystyki rozwodów rosną, miło jest patrzeć na pary, które spędziły ze sobą razem pół wieku! Wspaniały jubileusz 50-lat pożycia małżeńskiego obchodzili dziś Państwo Janina i Zbigniew Kalicińscy oraz Państwo Leokadia i Andrzej Mastykowie. Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Sali Ślubów lubańskiego Ratusza, a jubilatom towarzyszyli najbliżsi. Pary z tak imponującym małżeńskim stażem zostały odznaczone Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które wręczył Mateusz Zajdel, zastępca burmistrza Lubania.

Gratulujemy pięknej rocznicy i życzymy wielu kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu, wzajemnej miłości i szacunku.

red.

Zdjęcia (2)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bronisław
Bronisław 04.12.2021, 11:27
Prowincja jeszcze się tymi "medalami" podnieca. W większości małżeństwa jubileuszowe (szczególnie w dużych miastach) odmawiają przyjęcia odznaczeń od tego prezydenta. To ponoć należy do pohańbienia swojej godności. No chyba że się jest "pisiorem" z krwi i kości.
XYZA
XYZA 04.12.2021, 20:19
Zawsze się znajdzie czubek co szuka dziury w całym. Zazdrość rozwodnika... Aaa i to są ordery, buraku spod kamienia.
Nie pozdrawiam.

Pozostałe