Odwiedziny w Bojan Boks

  • 02.12.2021, 14:59 (aktualizacja 02.12.2021, 15:39)
  • red.
Odwiedziny w Bojan Boks Bojan Boks, Ośrodek Wychowawczy we Włosieniu

Podziel się:

Oceń:

Bokserzy z Lubania podczas treningu mieli niecodziennych gości. Na zajęcia Bojan Boks przyjechała młodzież z Ośrodka Wychowawczego we Włosieniu.

Goście lubańskiego klubu wraz ze swoim opiekunem Rafałem Wichowskim wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez Bojan Boks Lubań. Jak podkreślał trener Wiesław Bojanowski, wszyscy przyłożyli się do treningu, dali radę kondycyjnie, a wśród niektórych szkoleniowiec dostrzegł ukryty talent.

- Dziękujemy za odwiedziny zapraszamy ponownie! - zachęcają przedstawiciele klubu z Lubania.

Wizyta młodzieży z Ośrodka Wychowawczego w Lubaniu to efekt spotkania, do którego 26 listopada doszło we Włosieniu. W jego trakcie trener Wiesław Bojanowski zachęcał chłopców do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu. Zaznaczył, że treningi sportowe są sposobem na kształtowanie zarówno charakteru jak i sylwetki. Mocno zaakcentował, że uprawianie sportu wiąże się z życiem bez używek, odpowiednią dietą, zaangażowaniem, konsekwencją i dążeniem do celu. Wychowankowie uważnie słuchali wskazówek trenera, a później chętnie uczestniczyli w zaproponowanym treningu.

red.

Zdjęcia (7)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuchcik
Kuchcik 02.12.2021, 15:55
Wooa a ja myslalem ze taka afera z odwiedzin bo ufo wyladowalo w ringu. A to kawalerka z wlosienia.

Pozostałe