Olszyna. Oświetlone przejście

  • 29.11.2021, 14:31 (aktualizacja 29.11.2021, 14:50)
  • red.
Olszyna. Oświetlone przejście GDDKiA

Podziel się:

Oceń:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wykonała oświetlenie przejścia dla pieszych w Olszynie na drodze krajowej nr 30.

Inwestycja ma zapewnić lepszą widoczność przejścia dla kierujących pojazdami oraz pieszych znajdujących się w obrębie samego przejścia.

- W ramach rządowego Programu Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej 2021-2024 zamontowaliśmy dedykowane oświetlenie przejścia dla pieszych i wykonaliśmy obustronny chodnik w Olszynie w ciągu DK30 - informuje Magda Szumiata, rzeczniczka GDDKiA oddział we Wrocławiu.

Realizacja doświetlenia kosztowała około 98 tysięcy zł.

red.

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ten ktoś
ten ktoś 01.12.2021, 19:03
dla mnie za blisko drogi ja już widzę tam wypadek!
halina
halina 30.11.2021, 23:14
Zagadka dla niewtajemniczonych -kto ważny mieszka na Osiedlu i codziennie przechodzi tym przejściem?Czekam na sygnalizację z czerwonym światłem do zatrzymywania ruchu na obwodnicy.
Tak wydaje się środki publiczne.
Obserwator1
Obserwator1 30.11.2021, 20:16
Kto oświeci niektórych kierowców ,jak znam życie to żadna lampa nie jest wstanie ich oświecić!
kierowca
kierowca 30.11.2021, 12:00
Droga krajowa a miejsca w tym miejscu jak na pierwszej lepszej drodze wiejskiej mijające się ciężarówki mogą lusterka potracić bo tak wąsko się robi szczyt szczytów i ta cena jak ze złota...
aaa
aaa 30.11.2021, 14:42
Obwodnica jest jaka jest, ale w tym konkretnym miejscu nigdy nie było problemów z PIESZYMI. Bywały zdarzenia, stłuczki, ale nie potrącenia pieszych.
Ja
Ja 29.11.2021, 17:14
Ile???98 tys?To lampy ze złota?Trochę kafelek,kilka barierek...serio?
hans
hans 29.11.2021, 22:41
Święta idą trzeba się czymś podzielić sam opłatek nie wystarczy.
Realny
Realny 29.11.2021, 21:43
No przecież po za wykonawcą jest cały łańcuszek "potrzebujących"...
halina
halina 29.11.2021, 15:14
Ta droga powoli przestaje być obwodnicą a staje się wiejską drogą przez Olszynę.

Pozostałe