Ze złości rzucił kamieniem. Usłyszał pięć zarzutów

  • 24.11.2021, 13:07 (aktualizacja 24.11.2021, 14:01)
  • red.
Ze złości rzucił kamieniem. Usłyszał pięć zarzutów

Podziel się:

Oceń:

Mieszkaniec powiatu lubańskiego w ostatnim czasie kilkukrotnie nachodził byłą żonę i groził jej. Po ostatnim najściu dał upust nerwom i narobił sobie dodatkowych kłopotów.

Najpierw policjanci z Nowogrodźca otrzymali zgłoszenie o groźbach, które wobec byłej żony kierował 43- letni mieszkaniec powiatu lubańskiego. Co więcej, był to już czwarty raz gdy mężczyzna nachodził swoją byłą partnerkę.

Chwilę po tym zgłoszeniu wpłynęło kolejne mówiące o tym, że ktoś wybił szybę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Nowogrodźcu.

Dzięki analizie zgłoszeń i znajomości drogi jaką wracał do domu sprawca gróźb mundurowi szybko ustalili podejrzanego o zniszczenie gminnego mienia. Okazało się, że połączenie tych dwóch zgłoszeń jest trafne, a sprawcą obu przestępstw jest 43-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego. - czytamy w policyjnym komunikacie.

Okazało się, że mężczyzna czując potrzebę wyładowania nagromadzonej złości podniósł kamień i wyładował się rzucając nim w okno GOKiS-u. W ten sposób spowodował straty w wysokości 1000 zł i dodatkowo usłyszał 5 zarzutów - jeden zniszczenia mienia i cztery dotyczące gróźb karalnych. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

red.

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuchcik
Kuchcik 24.11.2021, 14:14
A mowilem mu zeby nie lekcewazyl mocy ryzu z mojej kuchni na ksieginkach. Jak zje za duzo to poleci i beda klopoty. I dekiel nie posluchal.

Pozostałe