Pasiecznik. Pijany mężczyzna ranił policjanta nożem i został postrzelony

  • 23.11.2021, 12:23 (aktualizacja 23.11.2021, 13:22)
  • red.
Pasiecznik. Pijany mężczyzna ranił policjanta nożem i został postrzelony Obraz Waldrebell z Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Do zdarzenia doszło wczoraj w Pasieczniku w powiecie lwóweckim. Patrol policji został wezwany do awanturujących się na jednej z posesji pijanych obywateli Ukrainy. Interwencja miała gwałtowny przebieg.

W poniedziałek 22 listopada patrol policji został wezwany na jedną z posesji w Pasieczniku, gdzie dwóch pijanych obywateli Ukrainy chodziło po posesji a jeden z nich miał nóż. Gdy na miejsce dotarł patrol policji napotkał na drodze pijanego mężczyznę, który wymachiwał nożem krzycząc coś w stronę policji.

Mężczyzna był agresywny, nie reagował na polecenia policjantów i podczas próby obezwładnienia jednego z policjantów ugodził nożem w rękę. Funkcjonariusze oddali strzały ostrzegawcze, jednak i one nie przyniosły zamierzonego rezultatu. Mężczyzna, który nie zaprzestał ataków na policjantów ostatecznie został postrzelony w nogę. 

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, z uwagi na prowadzone śledztwo, nie udziela więcej informacji, ale potwierdza, że do zdarzenia doszło i aktualnie trwają czynności, które mają pomóc w ustaleniu wszystkich okoliczności. - podaje Gazeta Wrocławska.

Mężczyzną, który dokonał napaści na funkcjonariuszy był 48- letni obywatel Ukrainy, który w chwili zdarzenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

red.

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aaa
Aaa 25.11.2021, 07:18
Brawa dla policjanta
kaj
kaj 23.11.2021, 16:00
Brawo tak dzialac USA czuja respek do policji.
Cezary Cezary
Cezary Cezary 23.11.2021, 14:30
Nasłuchał się głupot że u nas "nie strzelają", brawo brawo ;) Tyle że teraz NFZ zapłaci za leczenie kuśki, tu już nie brawo ;p
Jan
Jan 23.11.2021, 14:02
Strzały ostrzegawcze, strzelanie po nogach. Policja w Europie w takich sytuacjach ma na szali własne życie lub odsiadkę za zastrzelenie napastnika. A wystarczyło dać im kamerki i większą możliwość obrony siebie i innych.
Dziadek-z-WOP
Dziadek-z-WOP 23.11.2021, 13:21
Jak tych policjantów szkolą w strzelaniu skoro zamiast w łepetę a przynajmniej nieco niżej - walą po nogach?

Pozostałe