Lubań. Sanepid i policja kontrolują antymaseczkowców

  • 19.11.2021, 15:04 (aktualizacja 20.11.2021, 09:25)
  • red.
Lubań. Sanepid i policja kontrolują antymaseczkowców Obraz Mircea - See my BEST collection z Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Skończyło się pobłażanie dla antymaseczkowców. Zgodnie z zapowiedziami rządu nastąpiło wzmożenie kontroli w sklepach, galeriach handlowych oraz środkach komunikacji publicznej. Kontrole prowadzą policjanci i pracownicy sanepidów.

Informacje o prowadzonych kontrolach przekazują nam mieszkańcy Lubania. Potwierdza to również rzecznik lubańskiej policji.

Po lubańskich sklepach chodzą pracownicy zgorzeleckiego sanepidu i sprawdzają czy ludzie przestrzegają zaleceń. Panie wchodzą do sklepu i obserwują czy pracownicy noszą maseczki i czy zwracają uwagę klientom. Dopiero po chwili zaczynają oficjalną kontrolę. - usłyszeliśmy od jednego z mieszkańców.

Dopytywana o kontrole Honorata Stachowicz, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemicznej w Lubaniu potwierdza, że zgodnie z zapowiedziami premiera i ministerstwa wzmożono kontrole. Prowadzone są krzyżowo - pracownicy PSSE w Lubaniu kontrolują teren innego powiatu, natomiast w powiecie lubańskim kontrole przeprowadzają pracownicy PSSE w Zgorzelcu.

Czynności związane z przestrzeganiem obostrzeń epidemicznych prowadzą również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.

Policjanci kontrolują i będą kontrolować. Sprawdzają sklepy i zatrzymują pojazdy do kontroli drogowej sprawdzając czy osoby podróżujące mają maseczki. Osoby bez maseczek dostają mandaty karne, skończyły się pouczenia. - usłyszeliśmy od Justyny Bujakiewicz – Rodzeń, oficer prasowej KPP w Lubaniu.

Zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych jest obowiązkowe w całym kraju.

Nos i usta można zasłaniać tylko za pomocą maseczki. Chusty, przyłbice i szalki nie są dozwolone, ponieważ nie spełniają swojej podstawowej funkcji, czyli nie chronią przed wirusem!

Usta i nos trzeba obowiązkowo zasłaniać m.in.:

  • na terenie nieruchomości wspólnych (np. na klatce schodowej),
  • w autobusie, tramwaju i pociągu,
  • w sklepie, galerii handlowej, banku, na targu i na poczcie,
  • w zakładzie pracy, jeśli w pomieszczeniu przebywa więcej niż 1 osoba (chyba, że pracodawca postanowi inaczej),
  • w zakładzie pracy podczas bezpośredniej obsługi klienta/interesanta,
  • w kinie i teatrze,
  • u lekarza, w przychodni, w szpitalu, salonie masażu i tatuażu,
  • w kościele i szkole, na uczelni
  • w urzędzie i innych budynkach użyteczności publicznej (w sądzie, w instytucji kultury, banki, na poczcie itp.)

Od 1.11 zostanie wprowadzony obowiązek zasłaniania ust i nosa w szkołach i na uczelniach w czasie przerw między lekcjami i zajęciami, chyba że inaczej postanowi kierujący podmiotem.

Gdzie nie trzeba zasłaniać ust i nosa?

Na świeżym powietrzu, w lesie, parku, w zieleńcach, ogrodach botanicznych, ogrodach zabytkowych, na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych, w rodzinnych ogródkach działkowych i na plaży oraz w czasie podróży prywatnym samochodem, motocyklem, czterokołowcem, motorowerem, w zakładzie pracy w celu spożycia posiłku.

red.

Komentarze (112)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Antysystemowy
Antysystemowy 22.11.2021, 23:40
Śmiało ***** :) kontrolujcie i wręczcie mi mandat wręcz na to czekam od razu pozwę wam do sądu i zażądam odszkodowania prawo uzurpatora nie będzie równe prawu naturalnemu koniec z tą ściemą już nie zastraszycie ludzi większość zna już swoje prawa jakie ma.
zulu
zulu 22.11.2021, 10:55
Kontrolerzy nawet zaszczepieni mogą roznosić zarazę.
Korba102
Korba102 22.11.2021, 14:26
Tak masz rację każda osoba, która przyjęła preparat jest roznosicielem zarazy.
Lekarz poinformował mnie o ostrożnych kontaktach z osobami zaszczepinymi ponieważ oni mutują nie tylko samego wirusa ale inne pochodne takie, jak grupa
Popeye
Popeye 22.11.2021, 07:31
Kontrole moze i sa ale na papierze bo w terenie jeszcze nie widdzialem.
zulu
zulu 21.11.2021, 22:05
Ostatnia okazja nabić kabzę .Urzędy się obudziły kiedy świat ogłasza że szczepienia pokonały wirusa.Policji i sanepidom zależy tylko na mandatach bo z tego mają premie i dodatki a zdrowie i życie ludzi mają w czterech literach.
asasas
asasas 21.11.2021, 17:37
"
"
"
"
"
"
"
"
"
"
Świrus
Świrus 20.11.2021, 17:09
Prosze o podanie podstawy prawnej !!
Covid-19
Covid-19 20.11.2021, 21:00
Dz.U.2020.2112 | Akt obowiązujący
Wersja od: 26 stycznia 2021 r.
USTAWA
z dnia 28 października 2020 r.
o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19
Grypa
Grypa 22.11.2021, 17:40
Przebijam konstytucja art31 ust 1 i 3:) i nie przebijesz bo to najwyższy akt prawny :)
Normalny
Normalny 21.11.2021, 19:09
Ale jest on niezgodny z konstytucją, więc jest nieskuteczny.
Abc
Abc 20.11.2021, 18:50
Nie ma i nie bedzie kumaci wiedza czemu
as
as 20.11.2021, 15:07
Nie tylko w Lubaniu, ale i w całej Polsce
Laborantka
Laborantka 20.11.2021, 13:42
Smieszna sprawa uzdrowiency maja wiecej przeciwciał jak ci zaszczepieni pol roku temu druga dawką w (wiekszosci)
Korba102
Korba102 20.11.2021, 12:30
Nie posiadający wiedzy mają już nazistowskie poglądy cofamy się do roku 35 ostatniego stulecia, gdzie wprowadzono na początek oznakowanie dla pewnej grupy etnicznej, później doszło do samosądów grabieży mienia tej, że grupy etnicznej .
Następnie budowa mostów getta obozów pracy oto.
Dziś mamy podobny rezultat w brew prawu human rights deklaracja z 48 roku zapewnia nam ludziom prawo wyboru metod stylu życia, jak również metod leczenia a nakaz jakikolwiek zmieniający to prawo to nazizm w czystej postaci i dziwi mnie fakt, że kilka mld ludzi daje się terroryzować z organizowanej grupie przestępczej. Najlepsze w tym to jest, że najwięcej agresji wobec ludzi sprzeciwiających się pseudo prawu są właśnie wszyscy ci, którzy nie posiadają elementarnej wiedzy i z wielką zaciekłością wykonują nakazy, które nie posiadają żadnych aspektów prawnych wynikających z konstytucji, kodeksu prawa cywilnego, jak i karnego.
Poddajecie się szprycowaniu podpisując dobrowolny udział w eksperymencie medycznym mało z chęci chciwości poddajecie eksperymentom swoich bliskich wypierając presję szczególnie w tym cierpią dzieci ponieważ tata lub mama chce pojechać do innego kraju lub wejść na imprezę, a skoro to jest motywacją to ok wasza wola.
Uszanujcie nasza ludzi posiadających elementarna wiedzę w tym temacie.
To nie są szczepionki a preparaty na dokumentach dopuszczających do użytku nie ma podpisów zarówno UE, jak i Rządu pseudo polskiego zatem są one nieprawnie używane mało producent z każdego preparatu jest zwolniony z odpowiedzialności w przypadku NOP a skoro jest taka klauzura to znaczy, że jest prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa z każdej z stron namawiających i nakłaniających do poddania się eksperymentowi.
WHO jest org pozarządową więc instytucja nie mającej żadnych praw do narzucania jakichkolwiek norm prawnych co najwyżej mogą opiniować a nie nakazać.
Przestępczą grupa należy określić każdą z osób, w której nakłania się do przyjęcia preparatów o których nic nie wiadomo ponieważ wytwórca zabronił badań tych, że specyfików
MZ
MZ 21.11.2021, 07:53
A ja oczekuję, że w przypadku zachorowania na covid sam sfinansujesz swój pobyt w szpitalu i nie będziesz liczył żeby osoba z nowotworem lub inną chorobą udostępnila Ci swoje miejsce. Przez takich egoistow jak Ty umierają osoby chorujące na coś innego niż covid .
zulu
zulu 21.11.2021, 21:54
Do MZ:A ja oczekuję że sprawcy wypadków drogowych zapłacą za leczenie swoje i ofiar a rządzący oddadzą wszystkie nieprawnie nałożone mandaty nałożone za brak maseczek.
Normalny
Normalny 21.11.2021, 19:11
Tak się składa, że każdy finansuje swoje leczenie - płaci składki ZUS. Tylko zarządzający naszymi pieniędzmi nie potrafi wywiązać się z umowy.
Aleksandra
Aleksandra 21.11.2021, 18:58
Chorzy na nowotwora nie leżą na covidiowym tylko na onkologii więc co ty za bzdury wypisujesz! Cały szpital narodowy jest pusty więc miejsca jest dość dla wszystkich co myślą, że nie przeżyją bo my zajmiemy im miejsca!
regent
regent 20.11.2021, 20:07
Nie żywiłbym nadziei, że co niektórzy to pojmą. niemniej dziękuję za zwięzłe ujęcie jednego z aspektów tej chorej sytuacji. I pozdrawiam.
Aleksandra
Aleksandra 20.11.2021, 18:16

,,Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni a gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach powstaną przeciw niemu mówiąc: jesteś szalony bo nie jesteś podobny do nas,,

Antoni Pustelnik chyba a nawet jestem pewna, że miał na myśli nasze zakłamane czasy!
regent
regent 20.11.2021, 20:11
A podobno jesteśmy krajem katolickim... Zapewne, niejednokrotnie wielu to słyszało i to wielokrotnie, a jednak słyszeli, a nie pojmują.... Szczujnia medialna jest łatwiejsza w przyswajaniu "prawd".... Pozdrawiam
Nonet
Nonet 22.11.2021, 09:22
A Kościół rzymsko katolicko pedofilski to nie szczujnia?
Obywatel
Obywatel 20.11.2021, 12:27
Nie przyjmować
MZ
MZ 21.11.2021, 07:55
Nie przyjmować was do szpitala w przypadku zachorowania na covid !
zulu
zulu 23.11.2021, 14:54
Jeśli złamiesz nogę jadąc na nartach to ciebie też nie powinni przyjąć do szpitala bo wiedziałeś że to niebezpieczne zajęcie i mogłeś nie jeżdzić.
zulu
zulu 21.11.2021, 21:56
Lekarze są od tego aby leczyć.Jeśli nie chcą lub boją się pacjentów to droga wolna.
Korba102
Korba102 22.11.2021, 14:18
Niech nie pobierają pieniędzy, nie pracujesz nie ma wypłaty
Abc
Abc 21.11.2021, 20:53
Nie pobierać składek, proste, płace to wymagam a wam placki uj do tego bo i tak nie zachoruje
Aleksandra
Aleksandra 21.11.2021, 18:32
Ja noszę przy sobie zaświadczenie, że w razie jakiegoś nieszczęścia nie wyrażam zgody na podłączenie mnie do respiratora...do szpitala też rodzina wie, żeby mnie nie oddawała!
Kornba102
Kornba102 22.11.2021, 14:19
Boisz się kompetencji systemu ha ha ha oni jakby coś to wszystkich pacjentów by podłączyli do aparatury śmierci
goopek
goopek 21.11.2021, 22:51
A kto takie zaświadczenia wystawia ??
A tak na serio w sytuacji ratowania życia kiedy osoba jest nieprzytomna to personel medyczny ma obowiązek wykonać wszelakie czynności ratujące. Co do oddawania do szpitala to prawdopodobnie pociągnięci by byli do odpowiedzialności karnej za nie udzielenie pomocy. Tak to działa. Twoje "zaświadczenie" powinno zadziałać w przypadku kiedy idziesz na operację i nie życzysz sobie resuscytacji w przypadku zatrzymania akcji serca w jej trakcie.
Koeba102
Koeba102 22.11.2021, 14:23
Poddaj się procedurze śmierci, lekarz dostanie premie oraz personel a rodzina worek z trumna z zakazem kuknięcia do środka czy tam jest bliski a może pies
Powodzenia w rozdawaniu premii
Aleksandra
Aleksandra 22.11.2021, 12:27
Sama sobie wystawiłam tzn, napisałam. Mam prawo się bać personelu medycznego po tym co naoglądałam i nasłuchałam się przez ostatnie dwa lata...Nie będę rozwijała tematu bo to temat rzeka i bardziej oburzaj się na te osoby co krzyczą aby niezaszczepionych nie leczyć i nie przyjmować do szpitali niż na mnie...
zulu
zulu 20.11.2021, 09:59
Proszę o informację jakiej wysokości mandaty dostali marszałek ,starosta i goście zaproszeni na spotkanie w sprawie cyklostrady?Materiał zdjęciowy dostępny na e-lubań . FB i oficjalnej stronie Marszałka województwa dolnośląskiego.Może któryś policjant będzie miał odwagę?
tola
tola 20.11.2021, 11:07
To jest szlachta a karają tylko plebs.
Do Pana Zygmunta
Do Pana Zygmunta 20.11.2021, 09:01
Panie Zygmuncie, z całym szacunkiem, ale Pana wypowiedź to istne szaleństwo, to dopiero ciemnogród... Od wielu miesięcy, światowe i europejskie organizacje zdrowia, jednogłośnie, po wielu badaniach, stwierdziły, że maseczki o wiele bardziej szkodzą, niż pomagają. Wystarczy tylko trochę poczytać artykuły prawdziwych naukowców, a nie sugerować się pseudo ekspertami, którzy gadają już takie głupoty, na potrzeby aparatu władzy. Policja i Sanepid chyba powinny zająć się ważniejszymi sprawami, niż nękaniem Obywateli, dzięki którym otrzymują comiesięczne wynagrodzenie... Ale cóż, przecież Polska to już kraj z dykty i takie bezprawne zachowania są na porządku dziennym. NIE PRZYJMOWAĆ MANDATÓW! Sądy i tak uniewinniają ,,przestępców'' maseczkowych...
Frania
Frania 22.11.2021, 09:25
Jeżeli maseczki szkodzą to tylko takim jak ty na mózg. Lekarze po 12 godzin na dobę używają maseczek podczas zabiegów i innych czynności wobec pacjenta i jakoś im nie szkodzą.
Covid-19
Covid-19 20.11.2021, 16:12
Nie siej fermentu, nie pisz bzdur. Jakie to niby światowe i europejskie organizacje zdrowia stwierdziły że maseczki szkodzą?. Podaj nazwy tych organizacji, podaj link do ich stwierdzeń. Jest wręcz odwrotnie.
"Wyniki metaanalizy opublikowano na łamach czasopisma naukowego "British Medical Journal". Obejmują one 72 badania przeprowadzone w odniesieniu do przydatności podstawowych zaleceń sanitarnych w walce z zakażeniami, jakimi są maseczki, dystans społeczny i higiena rąk (mycie i dezynfekcja). Wynika z nich, że wszystkie te sposoby ochrony są skuteczne i zmniejszają ryzyko zakażenia, jak i zachorowania na COVID-19.
Najlepsze efekty daje używanie maseczek, szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych, zmniejszają one ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2 o 53 procent. Zachowanie dystansu fizycznego redukuje to ryzyko o 25 procent."
https://tvn24.pl/tvnmeteo/swia…
Grypa
Grypa 22.11.2021, 17:45
Pododzenia w z wiarą w tvn i to co mowia ci z tv. Obudz sie. Lub wal daweczke preparatu co rok.maseczka pomaga tak jak eksperyment medyczny za ktory nikt nie bierze odpowiedzialności.
On
On 20.11.2021, 20:32
To czemu chorują glównie zamaskowani, a reszta cieszy sie zdrowiem a kolejne 60 badań jest ze maseczki nic nie wnoszą a mogą szkodzić, i wdychasz co2 odpowiedz sobie czy zdrowo
Ale...
Ale... 21.11.2021, 16:06
Nie odpowie bo telewizja mu tego nie mówiła więc sam nie da rady logicznie pomyśleć!
Do Covid-19
Do Covid-19 20.11.2021, 20:13
Współczuję naiwności, ,,otępienia'' i pozdrawiam:) P.S. Polecam wywiad z ,,Guru Pandemii'', niejakim prof. Szumowskim, który jawnie wykpił noszenie maseczek. A to przecież Wasz Guru :) :) :). I na dodatek bezkarny mega aferzysta... Winszuję!
Krzysiek
Krzysiek 20.11.2021, 10:59
No dobra, ale podaj jawnie źródła tych informacji. Wiesz, ja mogę napisać, że wg ostatnich doniesień najwiejszego na świecie Niezależnego Instytutu Zdrowia potwierdzono, że noszenie czerwonych majtek zabezpiecza przed covidem. Nie rzucajmy pustych haseł ala tvp-dezinfo, tylko konkrety. Dziękuję.
Aleksa...
Aleksa... 21.11.2021, 16:08
Gdyby tak podała nosili by i czerwone majtasy nawet jakby podała, że wiadro na głowie zakładać też by założyli. Chlor , fluor i inne chemikalia stępiły umysły co niektórym!
Zygmunt
Zygmunt 20.11.2021, 07:24
Ciemnogrod foliarze i innej masci pseudo wolnosciowcy . Nie noscie maseczek moze nastepny krok to bedzie przechodzenie na czerwonym swietle , przestaniecie sie myc albo placic za prad i gaz ???? Czemu nie na prwno jakis oszolom wymysli usprawiedliwienie.
tobi
tobi 20.11.2021, 10:06
Proponuję obejrzeć sesję zdjęciową ze starostwa .Tam masz foliarzy i wolnościowców .Ciągłe podróże po terenie województwa pomagają roznosić zarazę.
Klaudyna
Klaudyna 20.11.2021, 09:30
Dziwne że takich bezmózgowców pokroju Regenta i całej tej mafii antyszczepionków nie zawożą - oczywiście bez naruszenia ich praw wolnościowych - do Sieniawski na kurację. Oczywiście aby było zgodnie z prawem - po wyroku sądu.
kawa
kawa 21.11.2021, 00:10
Chyba byłaś dawno temu pacjętką tego pensjonatu w Sieniawce, czy on jeszcze istnieje? Dla ciebie zrobią wyjątek i co? Otworzą.
regent
regent 20.11.2021, 20:17
"Zawożą OCZYWIŚCIE bez naruszenia itd....." Żal mi ciebie pustaku...To się potocznie określa, że "ktoś ma nawalone do rondla"....
Aleksandr....
Aleksandr.... 20.11.2021, 11:13
Ty się nie dziw bo to prędzej czy później nastąpi...ludzi świadomych będą zamykać w wariatkowie...tak jak przy poprzednim resecie Oczywiście tacy jak ty będą mile widziani jako strażnicy! A i nie będzie, żadnego prawa bo już jest bezprawie! I to nie są antyszczepionkowcy tylko ludzie o otwartych umysłach. I o jakiej szczepionce myślisz nazywając ich tak. Odpowiedz czy na tą celebrycką przypadłość jest szczepionka jeśli tak to podaj czy wyizolowano wirusa i czy czytałaś skład tego preparatu, który został warunkowo dopuszczony w fazie eksperymentu ...Dlaczego nazywasz ludzi, którzy poszukują prawdy bezmózgowcami...dlatego, że nie przyjmują narracji z telewizora!
zulu
zulu 20.11.2021, 11:09
W Sieniawce czekamy na ciebie Klaudynko.Twoja obecność na wolności z takimi poglądami to zagrożenie dla pozostałych obywateli.
Aleksand...
Aleksand... 20.11.2021, 09:01
Oj Zygmunt, Zygmunt na twój smutny przypadek nie ma usprawiedliwienia!
Gieroj
Gieroj 20.11.2021, 00:51
Szacun. Ktoś coś inne choroby? Np. onkologia? Jakieś pieniążki dla pana co ostatnio był opisany na portalu? Czy może pieniazki na tv i cała ta kloakę? Niderlandy pokazują co robić.
Wieloletni kierowca i pieszy
Wieloletni kierowca i pieszy 19.11.2021, 23:23
Kolejny raz ,,wielkie brawa'' dla Policji, bo w sumie chyba jeszcze tylko to im najlepiej wychodzi.. A w centrum Lubania, po godzinie 19, każdego dnia, sceny jak z kolejnej serii ,,Szybkich i Wściekłych''... Totalne wariactwo, niczym Dziki Zachód na drogach. Naćpani i napruci młodociani kierowcy, ,,robią, co chcą''... Ale przecież brak maseczki jest większym wykroczeniem, niż naćpani kierowcy na drogach... Dla mnie, mieszkańca tego miasta, formacja o nazwie Policja, powinna zostać w ogóle zlikwidowana. To już formacja dla grupy rządzącej, nie dla bezpieczeństwa Obywateli... Szkoda tylko naszych - podatników pieniędzy! Wstyd i żenada!!!
Antysystemowy
Antysystemowy 22.11.2021, 23:59
JUŻ NIEDŁUGO TEN SYSTEM ZOSTANIE ROZLICZONY
hans
hans 20.11.2021, 10:09
Policja nie jest dla ludzi ,chroni urzędników przed ludzmi.
Aleksa...
Aleksa... 20.11.2021, 09:04
Człowiek bez maski to teraz przestępca...takie czasy! Wielkie zagrożenie dla ,,zaszczepionych,, w maskach!
megafaka
megafaka 19.11.2021, 21:43
mandatu nie Przyjmujemy !!!!!
Wnioskujemy o ukaranie w Sądzie ...:)
który zgodnie z Konstytucją pkt.39 nas uniewinnia ...
Leopold
Leopold 20.11.2021, 09:33
Durna ta megafaka! Tym razem nie uniewinnia bo żont zadbał o wprowadzenie stosownych przepisów. Nie siej fakeniusów czyli nie wprowadzaj gawiedzi w błąd.
Aleks...
Aleks... 20.11.2021, 11:15
W jakim to języku?
Covid-19
Covid-19 20.11.2021, 09:23
To już się skończyło. Sejm przyjął Ustawę gdzie są zawarte przepisy o "maseczkach". Wcześniej było to w Rozporządzeniu i wówczas faktycznie niektóre sądy uniewinniały bezmaskowców. Teraz jest inaczej, ale jak chcesz to walcz o swoje zdanie w sądach, na bank przegrasz.
Antysystemowy
Antysystemowy 22.11.2021, 23:58
Ty Głupcze :) łatwo ci udowodnię że sądy *** mogą nic nie jest ważniejsze od prawa naturalnego obudz się w końcu
Grypa
Grypa 22.11.2021, 17:46
Komstytucja covidianinie hahaa.
Zk
Zk 20.11.2021, 21:38
Pan covid19 nie potrafi czytac i interpretować 29.10.21w dzienniku ustaw sa wytyczne w sprawie maseczek ale zastępujace poprzednie rozporzadzenie tym samym nie wyższym zarządzeniem :D
Nemo
Nemo 20.11.2021, 17:08
Hahah kto cię tak okłamał ? Poszukaj w necie pełno wyrokow uniewimniajacych.
Covid-19
Covid-19 20.11.2021, 20:57
Do Nemo. Ha,ha,ha. Ja się pośmieję jak Ty będziesz w sądach walczył o uchylenie grzywny za nieprzyjęcie mandatu.
Grypa
Grypa 22.11.2021, 17:47
Widac ze ci sie nie chce szukac... szkoda. Juz kilka tysieci wyrokow uniewinniających. Zrozum to nie przejdzie bo to sciema. Chcesz noś 5. Siedz w domu. Ale nie wpier... sie do zycia normlanych ludzi.
Normalny
Normalny 21.11.2021, 19:14
Ale przynajmniej policjant będzie miał więcej roboty i mniej ludzi będzie gnębił.
Aleksandra
Aleksandra 21.11.2021, 16:14
Ale to ty się boisz mandatu a nie boisz się być niewolnikiem! Gratuluję dobrze się odnajdziesz w dzisiejszych czasach a to dopiero początek...zobaczysz co nam zgotują za los...Oni z tym się nie kryją. Mówią o tym głośno, piszą książki, kręcą filmy. Tylko ludzie patrzą a nie widzą słuchają nie słysząc patrzą a nie widzą...No i tyle w temacie bo już mi nerwów brakuje na takich jak ty...powinnam odpuścić...bo szkoda czasu na nerwy!
Covid-19
Covid-19 21.11.2021, 22:12
Do Aleksandra. Nie wiem dlaczego się denerwujesz?. Walczysz o to aby każdy miał wolność wyboru. Ok.
Daj mi prawo do mojego wyboru, mojego zdania. Mam inne niż Ty, ale to mój wybór, moja wolność. Ja szanuję Twój wybór, chociaż się z nim nie zgadzam ale to Twój wybór, Twoja wolność. Możemy mieć różne zdania, ale szanujmy się, będzie nam wszystkim łatwiej przejść przez te trudne czasy. Pozdrawiam i wyluzuj, mniej nerwów.
Aleksandra
Aleksandra 22.11.2021, 09:02
Covid co ty wypisujesz przecież ja jestem za wyborem coś ci się pomyliło a to że się denerwuję to właśnie przez ciebie! To ty straszysz i mówisz co ludzie mają robić ja nic nikomu nigdy nie narzucałam! Odpuść mi i daj żyć normalnie a nie w twojej psychozie!
I wątpię abyś mnie na prawdę chciał pozdrowić więc po co to robisz dla publiki a wyluzuję dopiero kiedy ludzie się przebudzą z tego koszmaru jakim jesteś niewątpliwie ty Covidzie!
Covid-19
Covid-19 22.11.2021, 12:14
Do Aleksandra. Nic do Ciebie nie mam, żyj jak chcesz. Ja tylko uświadamiam niedowiarkom że mandaty za brak maseczki i tak zapłacą, nic im nie pomoże odwołanie do sądu. Nikomu nic nie narzucam, każdy ma wolny wybór. Jak ktoś chce się ciągać po sądach jego sprawa. Tyle w temacie. Ciach bajera.
Aleksandra
Aleksandra 22.11.2021, 20:04
Covid
Właśnie przez takie myślenie jak ty masz jesteśmy zniewalani. Najlepiej aby nikt nie reagował i ze wszystkim się zgadzał bo mandat, sądy i restrykcje! Z tego co wiem to mandaty są umarzane...
Bajera to by zawału dostał jakby zobaczył dzisiejszy scenariusz! Ciach!
Zk
Zk 20.11.2021, 14:35
Poproszę o nr ustawy na którą sie pan powołuje
Covid-19
Covid-19 20.11.2021, 20:53
Do Zk.
Dz.U.2020.2112 | Akt obowiązujący
Wersja od: 26 stycznia 2021 r.
USTAWA
z dnia 28 października 2020 r.
o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19
Abc
Abc 21.11.2021, 20:59
Myślałem ze coś nowego na to rozporządzenie wydawane są wyroki uniewinniajace człowieku obudź się podalem nowsze wyżej i tak nic nie zmieniajace
Aleksan...
Aleksan... 20.11.2021, 11:17
Covid-19 mam nadzieję, że jak ludzkość się przebudzi to ty przegrasz! Ale to tylko moja nadzieja bo ludzie już są zniewoleni i powoli w ej niewoli się urządzają!
Antysystemowy
Antysystemowy 22.11.2021, 23:55
SPOKOJNIE DZIEŃ WOLNOŚĆI SIĘ ZBLIŻA NA POHYBEL NWO ŚCIEMA WKRÓTCE SIĘ SKOŃCZY
kawa
kawa 19.11.2021, 21:10
Ludzie powiedzcie mi dlaczego w zakładzie pracy np. stojąc samotnie przy maszynie, muszę mieć maseczkę a spożywając posiłek w stołówce z innymi pracownikami już nie, co wirus ma przerwę obiadową ?
zulu
zulu 22.11.2021, 13:38
Stojąc samotnie przy maszynie wdychasz to co normalnie człowiek wydala czym narażasz się na chorobę.Ty po prostu z urzędu powinieneś byś chory.Taki jest cel obostrzeń.
Aleksandra
Aleksandra 20.11.2021, 18:20
Ja Ci nie odpowiem bo sama się gubię w tej psychozie!
zulu
zulu 22.11.2021, 13:38
Do pracy tak do lasu nie.Taka logika.
DonSeweryna
DonSeweryna 19.11.2021, 19:41
W kościele maseczki? Jakże to? To już cudowności i ochrony opatrzności tam nie ma? Święcona woda i święcone oleje nie działają?
Przecież Przed Świętami Wielkanocnymi ksiądz prof. Tadeusz Guz z KUL w jednej z komercyjnych telewizji powiedział, że „kapłan ma konsekrowane ręce i nie może zarazić innych osób koronawirusem, udzielając Komunii świętej do ust”. Poza tym w kościele "Chrystus nie zaraża".
Wirus
Wirus 19.11.2021, 19:26
Policjanci kontroluja,sprawdzają sklepy i zatrzymują pojazdy do kontroli sprawdzając czy osoby podróżujące mają maseczki. Gdzie nie trzeba zaslaniac ust i nosa Uwagaaa: w czasie podróży prywatnym samochodem... Japier.... padłem buahahaha
Daniela
Daniela 21.11.2021, 09:23
Nie padaj durniu - masz mieć maseczkę jak wysiądziesz z samochodu dla zachowania dystansu wobec innej osoby - np. policjanta
On
On 20.11.2021, 18:55
Bo barany sie boją i jeszcze mandat przytulą, szczęsliwi że moglo być więcej, to czemu nie nabić sobie punktow u komendanta patrzac z perspektywy policmana
:)
:) 19.11.2021, 19:20
Poprsze podstawe prawna na bzdury zawarte w tym artykule :)

Pozostałe