Recydywista z czterema zarzutami

  • 17.11.2021, 08:18 (aktualizacja 17.11.2021, 09:09)
  • Źródło: asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
Recydywista z czterema zarzutami KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego został zatrzymany przez policjantów z Nowogrodźca. Jest podejrzany o dokonanie czterech przestępstw.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowogrodźcu wytypowali podejrzanego w sprawie kradzieży roweru i wędek z pomieszczenia gospodarczego. Zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

- Dodatkowo policjanci ustalili, że ten sam sprawca ma na swoim koncie jeszcze trzy inne przestępstwa na terenie gminy Nowogrodziec. 40-latek łącznie dokonał kradzieży mienia o wartości 6500 złotych. Jego łupem padł m.in. sprzęt wędkarski i elektronarzędzia pozostawione przez właścicieli w pojazdach i pomieszczeniach gospodarczych, które nie były zamknięte - czytamy w policyjnym komunikacie.

Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego to recydywista. Za dokonane kradzieże grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Źródło: asp.szt. A.Kublik-Rościszewska

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czerniak
Czerniak 17.11.2021, 18:28
Wreszcie się pofatygowała policja ,żeby zgarnąć tego Picoluda który pomieszkiwał w Czernej ,i wszystkich okradał . Brawo
Czerniak
Czerniak 17.11.2021, 17:53
Wreszcie wzieli sie za tego złodzieja co pomieszkiwał w Czernej .
Picolud jeb... .

Pozostałe