Takiego miejsca w Lubaniu brakowało! Masz smaka na chrupiącego kurczaka?

  • 05.11.2021, 13:34 (aktualizacja 09.11.2021, 14:38)
  • IP
Takiego miejsca w Lubaniu brakowało! Masz smaka na chrupiącego kurczaka?

Podziel się:

Jeśli szukasz w Lubaniu lokalu serwującego coś innego niż kebab, pizza, pierogi, czy burgery wołowe to nie masz za dużego wyboru. Jedynym słusznym kierunkiem jest ulica Bracka 4, na której znajduje się Chilli Mili – restauracja serwująca kurczaka w chrupiącej panierce. Skrzydełka, czy stripsy? Chicken burgery, czy tortille? A może sałatka z kurczakiem? Wpadliśmy z wizytą sprawdzić jak chrupki i soczysty jest kurczak w Chilli Mili. No cóż… zdecydowanie takiego miejsca w Lubaniu brakowało.

Fast Food w zupełnie nowoczesnym wydaniu

Choć posiłki wydawane są szybko i sprawnie to nie można ich porównywać z jedzeniem serwowanym przez sieciówki, czy inne bary szybkiej obsługi. Chilli Mili oferuje menu z wyższej półki, choć w bardzo przystępnych cenach. – Podstawą jest kurczak. Smażony w naszej autorskiej panierce zachowuje soczystość i nabiera wyjątkowej chrupkości – mówi Paulina Barczuk, managerka restauracji. – Wszystko przygotowywane jest na miejscu, na świeżo, nie stosujemy mrożonek i gotowych komponentów – dodaje. To od razu da się zauważyć. Jedzenie podawane na drewnianych tacach wygląda naprawdę apetycznie. Stripsy mają złocisty kolor i apetycznie postrzępioną panierkę. Burgery wypełnione są obficie warzywami i sosami. I trzeba przyznać, że smakują naprawdę wyjątkowo, a frytki posypane autorską przyprawą wybijają się ponad przeciętność. Zestaw z burgerem, frytkami i napojem można kupić już za niecałe 30 zł. Co więcej, dolewka napoju jest bezpłatna i bez limitu.

Crispy Chicken & Chill

Na uwagę zasługuje również wnętrze restauracji. Choć metraż nie jest duży to przestrzeń została bardzo dobrze zaaranżowana, z dużym wyczuciem smaku i stylu. Wygodne kanapy, fajne żywe kolory, drewniane elementy plus artystyczne grafiki na ścianach tworzą przyjemny klimat. Aż chce się dłużej posiedzieć, do czego zresztą zachęca hasło jakim reklamuje się Chilli Mili – crispy chicken & chill. Słychać również, że muzyka nie jest przypadkowa. Dobra proporcja oldschoolowych hitów do nowoczesnych brzmień miło zaskakuje. Warto jeszcze odnotować, że w lokalu można kupić piwo. Zmienia to tym samym sposób postrzegania miejsca, z takiego w którym można szybko coś przekąsić na taki do którego można wpaść wieczorem ze znajomymi na dłuższą posiadówkę.

Kurczak na telefon

Ważnym aspektem działalności Chilli Mili są dowozy. Restauracja szczyci się najszybszą dostawą w mieście. Warto to sprawdzić, gdyż system zamówień online jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Zamówienia przyjmowane są też telefonicznie, pod numerem +48 518 410 407. Koszt dostawy na terenie Lubania wynosi zaledwie 3 zł, przy minimalnym zamówieniu 30 zł. Restauracja dowozi również posiłki do okolicznych miejscowości. W tym wypadku opłata zależna jest od odległości i jest indywidualnie ustalana z klientem.

Chilli Mili mieszczące się przy ul. Brackiej 4 otwarte jest codziennie w godzinach 11:00-21:00, w piątki i soboty do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 21:00.
Zamówienia na dowóz realizowane są w godzinach otwarcia, do 30 min. przed zamknięciem.

IP

Pozostałe