Dzień Edukacji Narodowej w gminie Lubań

  • 11.10.2021, 13:15 (aktualizacja 11.10.2021, 13:23)
  • Źródło: Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka
Dzień Edukacji Narodowej w gminie Lubań Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka

Podziel się:

Oceń:

Wprawdzie Dzień Edukacji Narodowej przypada na 14 października, ale gmina Lubań świętowanie rozpoczęła znacznie wcześniej.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowie Średnim tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej obchodził 7 października.

- Na początku był uroczysty apel, po którym zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla zasłużonych nauczycieli, pracowników administracji oraz pracowników działu obsługi. Nie brakowało gratulacji i podziękowań - relacjonowała Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka, wójt gminy Lubań.

Dzień ten to jedno z ważniejszych świąt w szkolnym kalendarzu. Stanowi wyjątkową okazję do podziękowania wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom oświaty, którzy na co dzień służą wiedzą i umiejętnościami dla młodego pokolenia.

- W imieniu samorządu Gminy Lubań, chciałabym wszystkim pracowniom ZSP w Radostowie Średnim, podziękować za trud i zaangażowanie oraz życzyć sił oraz wytrwałości w dalszej pracy na rzecz oświaty - dodała Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka.

Źródło: Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka

Zdjęcia (7)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

remy
remy 11.10.2021, 23:59
B£AGAMY MUSI BYĆ ZDALNE NAUCZANIE chociaż Narazie HYBRYDOWO coraz Więcej LUDZI JUŻ CHORUJE i ZIMA CORAZ BLIŻEJ BARDZO PROSIMY TO WAŻNE
on
on 11.10.2021, 20:30
ROSZCZENIOWCY i Nie.... roby ?
ja
ja 12.10.2021, 08:04
Strajk nauczycieli ma związek m.in. z proponowanymi przez MEiN zmianami w Karcie Nauczyciela. i tego sie boja , . wyższe pensum, czyli więcej godzin pracy przy tablicy. z18 na 22 tygodniowo,przypomne ; przeciętny wymiar czasu pracy to 8 godzin na dobę oraz 40 tygodniowo. Kiedys nauczyciele mieli pasje do uczenia ....i kiedys dawno temu (przed erą komórek)nauczyciel to był ktos kto miał szacunek ,uczył pomagał ,był wymagajacy ,i po latach ich sie pamieta,a teraz ? na siłe nauczyciel chce być cool ,z uczniami za pan brat ,prawie kumpel .....na dzien dobry w roku szkolnym ,kiedy wycieczki ,imprezy szkolne ,no i najlepsze prezenty dla nauczycieli w dniu nauczyciela ,kiedyś kwiaty ,laurka dawane od serca ,od dzieci a nie: bo tak trzeba
Pl
Pl 12.10.2021, 06:23
Dokładnie plus lekarze

Pozostałe