Filmowcy gościli w Zamku Czocha

  • 11.10.2021, 13:03 (aktualizacja 11.10.2021, 13:07)
  • Źródło: Zamek Czocha
Filmowcy gościli w Zamku Czocha Zamek Czocha

Podziel się:

Oceń:

Zamek Czocha na ponad 10 dni został plenerem i główną lokacją dwóch dokumentalnych seriali telewizyjnych o tematyce historycznej.

Produkcją zajmuje się kanadyjska firma producencka Go Button Media, realizująca programy popularnonaukowe dla globalnych stacji telewizyjnych. Oglądają je miliony widzów na całym świecie, również w Polsce.

- Na Zamku Czocha i w jego najbliższej okolicy powstaną zdjęcia do serii opowiadającej historię tajemniczej działalności podległej SS niemieckiej organizacji Ahnenerbe, zajmującej się w latach 30. i 40. XX wieku pseudonaukowymi badaniami archeologicznymi, historycznymi i antropologicznymi na potrzeby ideologii i propagandy III Rzeszy. Zamek stanie się również plenerem kilku wyjątkowych i zapomnianych operacji wojskowych z okresu II wojny światowej. Zostaną odtworzone zarówno ich kulisy, jak i sceny batalistyczne - informuje na swoim profilu społecznościowym Zamek Czocha.

A jak wygląda produkcja na planie?

- Wiele zdradzić nie możemy, ale z pewnością stał pod znakiem pewnej tajemnicy, którą również starał się rozwiązać niegdyś filmowy Indiana Jones.

Źródło: Zamek Czocha

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe