Zagospodarowanie boiska sportowego wraz z terenem przy boisku w miejscowości Kościelniki Dolne w Gminie Lubań dobiegło końca

  • 07.10.2021, 15:08 (aktualizacja 18.10.2021, 10:31)
  • IP
Zagospodarowanie boiska sportowego wraz z terenem przy boisku w miejscowości…

Podziel się:

Gmina Lubań zakończyła inwestycję pn. „Zagospodarowanie boiska sportowego wraz z terenem przy boisku w miejscowości Kościelniki Dolne, Gmina Lubań”. Oficjalny odbiór prac miał miejsce 29 września 2021 r.

W ramach realizacji projektu, ułożono kostkę brukową, spełniającą funkcję miejsca postojowego i placu rekreacyjnego oraz zamontowano piłkochwyty w celu unowocześniania bazy sportowej, która jest niezbędnym aspektem w zakresie zapewnienia należytych warunków w trakcie organizowania różnorodnych zajęć treningowych oraz rozgrywek meczowych piłki nożnej.

Rezultatem inwestycji jest przede wszystkim zapewnienie otwartości i dostępności przestrzeni publicznej dla wszystkich mieszkańców korzystających z obiektu. Podnieśliśmy standard i prestiż obiektu, poprzez kompleksowe dopełnienie istniejącego zaplecza sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Kościelniki Dolne.

Projekt został współfinansowany ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej” . Całkowita wartość projektu to 89 790,00 zł, z czego 29 919,00 zł to kwota dotacji.

Projekt współfinansowany ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”

IP

Pozostałe