Oświetlenie i nie tylko

  • 07.10.2021, 12:58 (aktualizacja 07.10.2021, 14:24)
  • Źródło: GDDKiA
Oświetlenie i nie tylko GDDKiA

Podziel się:

Oceń:

Za kwotę blisko 95 tysięcy zł Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wykona oświetlenie przejścia dla pieszych w Olszynie.

Zakres zadania obejmie wykonanie oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych wraz z ułożeniem płytek dla osób niedowidzących i niewidomych. Ponadto wykonany zostanie obustronny chodnik, a także dwa przepusty drogowe.

- Wykonawcą jest firma Electro-Invest z Pisarzowic k. Lubania, która zrealizuje zadanie do końca listopada br. za kwotę ok. 95 tysięcy złotych - czytamy na stronie GDDKiA.

Źródło: GDDKiA

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanaka olszyny
Mieszkanaka olszyny 17.11.2021, 18:04
Jak to ma tak zostac jak jest teraz to bedzie jedna wielka masakra po co niewidomym chodnik i te dodatkowe oswietlenie skoro swiatla nie beda na przycisk i dalej bedzie niebezpieczbie bo kierowcy nawet na tym przrjsciu nie zwalniaja a nawet przed samymi pasami wykonuja manewr wyprzedzania wiec brawo dla pomyslodawcow brawo
kronikarz
kronikarz 09.10.2021, 00:23
Olszyna to odmienny stan świadomości.Ksiądz kardynał Wyszyński walczył z komuną a pomnik i tablicę pamiątkową jemu poświęconą odsłaniali byli członkowie i funkcjonariusze .Chichot historii albo matrix.
m
m 08.10.2021, 08:07
To może przyjdzie teraz czas na oświetlenie ulicy ks. Zarembskiego w Olszynie? Strach iść wieczorem w tak "pięknych okolicznościach przyrody", obok zdewastowanego budynku po byłej "meblówce", gdzie nie tylko wiatr hula ale również podejrzani delikwenci i amatorzy wrażeń wszelakich. Zgroza. I pomyśleć, że niedawno szumnie nadawano nazwę, która przecież zobowiązuje, temu nieoświetlonemu i wiecznie zarośniętemu chwastami kawałkowi drogi między ul. Szkolną a kościołem, która jest obecnie miejscem wyprowadzania psów i niesprzątania po nich. Wstyd! Gdzie są nasi włodarze?
głos
głos 08.10.2021, 10:27
Te ruiny po meblówce to obraz który pozostanie w pamięci po olszyńskich włodarzach i ich zasługach.
Feliks
Feliks 08.10.2021, 09:37
Jeżeli w tej ulicy czuwa duch ks. Zarębskiego to nikomu nic złego stać się nie może. Tam gdzie jest usakralniony patron duch święty i wszyscy święci czuwają razem z Aniołami Stróżami. A przecież każdy swojego Anioła Stróża ma.
Lenin do Feliksa
Lenin do Feliksa 08.10.2021, 11:27
Dzierżyński to ty?To twój duch unosi się nad Olszyną od wojny?
Jarek
Jarek 08.10.2021, 09:25
Jacy włodarze?Może ci? O oświetleniu pseudo parku olszyńskiego z litości nie wspomnę: https://interwencja.polsatnews…
halina
halina 09.10.2021, 21:58
Kogo reprezentują ci włodarze?Chyba tylko siebie bo mieszkańców na pewno nie.
ciekawy
ciekawy 07.10.2021, 23:16
Które przejście?To które pokazała TVN-turbo i które kończy się na barierach ochronnych?

Pozostałe