Zbliża się 28. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

  • 05.10.2021, 12:52 (aktualizacja 18.10.2021, 10:31)
  • IP
Zbliża się 28. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

Podziel się:

Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Cezary Przybylski oraz Prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – Hubert Papaj zapraszają na 28. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm (4.11.2021) w Szklarskiej Porębie – Wspólne odkrywanie nowych trendów w gospodarce energetycznej – połączone z największą giełdą kooperacji w Polsce.

Dla kogo?

Zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którym zależy na nawiązaniu międzynarodowych kontaktów biznesowych. W szczególności zachęcamy do udziału przedstawicieli obszarów: odnawialne źródła energii, IT, budowa maszyn, metal, automatyzacja, logistyka i transport, elektromobilność, budownictwo, jednostki badawczo-rozwojowe. Forum jest tłumaczone symultanicznie w trzech językach: polskim, niemieckim i czeskim. Udział w forum jest bezpłatny.

O czym będziemy rozmawiać?

Podczas pierwszej części Forum prelegenci z trzech krajów będą dyskutować o trendach w e-mobilności, wykorzystaniu nowych źródeł energii w zakresie rozwoju elektromobilności, trwającej transformacji energetycznej oraz znaczeniu wodoru dla redukcji emisji i zrównoważonego rozwoju. W programie zaplanowano dwa panele dyskusyjne, podczas których będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytania dotyczące rozbudowy infrastruktury sprzyjającej rozwojowi elektromobilności oraz modernizacji energetyki cieplnej w celu obniżenia emisji CO2 na przykładzie współpracy miast Görlitz – Zgorzelec.

Informacje dla FIRM

Giełda kooperacyjna – dla uczestników, którzy zapiszą się na forum jako „FIRMA” zostanie udostępniona możliwość wyboru partnerów do rozmów poprzez internetowy system kojarzenia firm B2B. Na podstawie zgłoszeń zostanie wydany katalog firm w wersji elektronicznej.
Indywidualny dobór partnerów do rozmów poprzez internetowy system kojarzenia firm B2B:

  • Logując się jako FIRMA otrzymasz login i hasło dostępu do systemu kojarzenia firm B2B.
  • 25.10.2021 pojawi się zakładka TWOJE SPOTKANIA. Będzie tam dostępna lista Firm wraz z opisami i do 29.10.2021 jest czas na wybór partnerów do rozmów. Podczas rejestracji uczestnicy Forum otrzymają indywidualne harmonogramy spotkań (godzina, nr stolika, nazwa Firmy) na giełdę kooperacyjną. Harmonogram będzie można również pobrać ze swojego konta.
  • Spotkania trwają maksymalnie 15 min.
  • Do Państwa dyspozycji są tłumacze. Należy pamiętać, że inne Firmy mają prawo wybrać nas do rozmowy i jesteśmy zobowiązani wziąć udział w spotkaniu. W przypadku nieotrzymania w określonym terminie powyższych informacji prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub e-mailowy z organizatorem.

Zapisy na www.forumsystem.eu do 19.10.2021

IP


Pozostałe