Bezpieczni Seniorzy w gminie Lubań

  • 28.09.2021, 13:57 (aktualizacja 28.09.2021, 14:43)
  • red.
Bezpieczni Seniorzy w gminie Lubań Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka

Podziel się:

Oceń:

W świetlicy wiejskiej w Radostowie Średnim w ramach programu „Bezpieczny Senior” odbyło się spotkanie seniorów.

W ramach warsztatów tematycznych przygotowano bogaty program zajęć edukacyjnych.

Podczas spotkania przedstawione zostały m.in. najważniejsze informacje jak nie dać się oszukać na wnuczka, bezpiecznie korzystać z Internetu, chronić swoje dane osobowe, uchylić się od niechcianej umowy, prawnie zabezpieczyć swoją przyszłość, uporządkować sprawy spadkowe oraz gdzie szukać pomocy, kiedy ma się problem. To tylko kilka z tematów poruszanych na spotkaniu.

Uczestnicy zajęć otrzymali poradnik bezpiecznego Seniora, w którym oprócz wielu ważnych wskazówek, znajduje się też diagnoza podstawowych zagrożeń. To przystępne źródło wiedzy i praktycznych porad skierowany nie tylko do seniorów, ale również do każdego z nas - niezależnie od wieku.

- Nasi seniorzy stanowią coraz liczniejszą grupę odbiorców usług publicznych - cieszę się, że możemy wspierać działania służące właśnie aktywizacji seniorów z terenu Gminy Lubań. Uprzejmie dziękuję za spotkanie - liczę, że nasze wspólne grono będzie się z czasem powiększać. Dlatego serdecznie zapraszam Wszystkich Seniorów na kolejne spotkania, by razem w ciekawy sposób spędzić swój wolny czas - poinformowała Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka, wójt gminy Lubań.

red.

Zdjęcia (3)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rencista
Rencista 28.09.2021, 16:15
Jak wam seniorzy żyje się w państwie PiS? Nie macie już jak oni okazji aby nakraść nagromadzić nadoić - i na wszelki wypadek przepisać całe złodziejstwo na żonę. Kończą się rządy - trzeba się nachapać.
ola
ola 01.10.2021, 13:53
Co ma piernik do wiatraka jak nie masz cos madrego do powiedzenia to lepiej cicho sieć

Pozostałe