Wpadł podczas drogowej kontroli

  • 16.09.2021, 12:16 (aktualizacja 16.09.2021, 13:50)
  • Źródło: asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Wpadł podczas drogowej kontroli

Podziel się:

Oceń:

Rutynowa kontrola drogowa zakończyła się w policyjnym areszcie. Okazało się, że mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego postanowił wsiąść za kierownicę auta, nie stosując się do orzeczeń sądu. To jednak nie wszystko.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniący służbę na terenie Lubania, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW. Ta zapewne zakończyłaby się po kilku minutach jednak na jaw wyszły niekorzystne dla kontrolowanego fakty.

Kierujący autem 38-latek posiadał dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, co potwierdził wpis w systemach policyjnych. Mężczyzna, decydując się na jazdę samochodem, popełnił przestępstwo zagrożone karą 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo okazało się, że 38-latek był poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych.

- Kierujący został zatrzymany celem wykonania z nim niezbędnych czynności służbowych i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Mężczyzna odpowie teraz ponownie przed sądem, za niestosowanie się do orzeczonych wcześniej środków karnych - czytamy w policyjnym komunikacie.

Źródło: asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

z Lubania
z Lubania 17.09.2021, 09:53
Kiedy policja złapie tego wariata co jeździ czerwonym sportowym audi co strzela z rury wydechowej jak z d**y i stresuje wszystko co się rusza?
Leszek
Leszek 17.09.2021, 11:03
Kiedy przestaniesz być anonimowy i gorzkie żale przestaniesz pisać na portalach a wreszcie zadzwonisz na policje i nawet wkurw... powiesz że jeździ ŻENADA
Leonidas
Leonidas 16.09.2021, 18:04
Kuwa i tak sobie nic z tego nie zrobi, patologia w egzekfowaniu prawa, skąd kuwa mial bmw? ... powinni zarekwirować na poczt kar ! Ministerstwo sprawiedliwosci to jest jeden eielki cyrk ...najlepiej zabierac zadluzonym rolnikom ciągniki i to jeszcze sąsiada bo nastala pomyłka. Kuwa co za kraj...
Frida
Frida 16.09.2021, 22:58
Czyli kolejny egzemplarz bezmózgowca w BMW.... Krzywa rośnie. Policja powinna kontrolować wszystkich kierujących BMW - jest wielkie prawdopodobieństwo graniczące z pewnoscią ze zawsze znajdą jakiegoś na bakier z prawem.

Pozostałe