Olszyna. Dachował Passatem i wpadł do Olszówki [WIDEO]

  • 02.09.2021, 20:39 (aktualizacja 02.09.2021, 21:14)
  • red.
Olszyna. Dachował Passatem i wpadł do Olszówki [WIDEO]

Podziel się:

Oceń:

Do dachowania doszło gdy kierowca VW Passata zjeżdżając z górki chciał pokonać ostry zakręt. Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i wpadł do potoku.

Zdarzenie miało miejsce około 19. na skrzyżowaniu ul. Kolejowej i Rzecznej w Olszynie. Według najczęściej powtarzających relacji, 24-letni kierowca zjeżdżając w dół ul. Kolejową zamierzał skręcić w lewo w ul. Rzeczną. Niestety najprawdopodobniej nie dostosował w zakręcie prędkości, auto uderzyło bokiem w krawężnik, a impet uderzenia przewrócił je i Passat wpadł dachem w dół do głębokiego na dwa metry potoku. Brak śladów hamowania na drodze może potwierdzać inną z powtarzanych na miejscu zdarzenia wersji, że kierowca był pod wpływem alkoholu.

Jako pierwsi na miejsce dojechali strażacy OSP Olszyna i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Kierowca VW odmówił pomocy medycznej.

Na miejscu pracuje policja, OSP Olszyna i 2xJRG PSP w Lubaniu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

red.

Zdjęcia (7)


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nieznajoma
Nieznajoma 03.09.2021, 11:38
Ludzie każdy osadza nie będąc tam dobrze że nikomu się nic nie stało po co te komentowanie chciał nie chciał lekarza czy ty byś odrazu brał lekarza czy byś gościu w szoku nie był .nie krytykuje bo to nie twoja sprawa.kazdy powinien się zająć swoimi sprawami a nie w czyjeś się ***ać.kierowca nie zjeżdżał z góry to nie wiem dlaczego są nieprawdziwe informacje podane
jed
jed 03.09.2021, 11:23
Pomoce drogowe sa do takich spraw i to za kase .
Mieszkanka
Mieszkanka 03.09.2021, 08:56
No ciekawe jak było naprawdę czy w końcu jechał z górki czy prosto dobrze że po drodze nikogo nie zabił zabrać prawo jazdy!!!
XYZ
XYZ 03.09.2021, 08:08
Tablice rejestracyjne idealnie są widoczne na filmiku ze zdarzenia a na zdjęciach załączonych już zakryte, czy to dozwolone aby udostępniać takie informacje? Czy właściciel pojazdu wyraził zgodę na udostępnianie takich danych ?
Liquid
Liquid 16.09.2021, 00:39
Tablice rejestracyjne to nie rodo. Nie trzeba ich zakrywać. Robi się to tylko że względu na ochronę osób poszkodowanych. Co ci po tablicach? Mógł jechać wujek, stryjek albo inny gamoń
BARAN :)
BARAN :) 06.09.2021, 11:34
Dobrze, że wy wszyscy po niżej na pewno jeździcie zawsze i wszędzie jak trzeba, proponuję następnym razem podpisywać się imieniem i nazwiskiem jak macie takie mądre rzeczy do powiedzenia. A osoba pytała tylko czy tak można, nie trzeba jej od razu baranem nazywać, nie każdy jest taki wszechwiedzący jak wy :)
drogowiec
drogowiec 03.09.2021, 10:32
Tablice nie podlegają pod rodo wielokrotnie było już o tym pisane. To że na zdjęciu są zakryte czy nie to tylko wola autora newsa.
Doradca prawny
Doradca prawny 03.09.2021, 10:19
Tablice rejestracyjne można udostępniać bez żadnych pozwoleń. Nie są to dane osobowe.
sa
sa 03.09.2021, 09:51
Wyraził zgodę jeżdżąc jak idiota, bez wyobraźni.
Takie zachowania powinno się piętnować, a nie ukrywać.
głupota
głupota 03.09.2021, 09:32
Właśnie udostępniać. Niech wszyscy wiedzą co to za baran. Chyba sam baran to pisze.
Obserwator1
Obserwator1 03.09.2021, 09:00
Nie tylko tablice powinny być widoczne ale też dane osobowe osób które popełniają przestępstwa lub jeżdżą pod wpływem alkoholu lub narkotyków a nie chronić i w ten sposób dalej są nieznani ,jeżdżą bez prawa jazdy .
Max
Max 02.09.2021, 23:52
tak to jest jak zrobisz SWAPa z 1.9 na 2.0
Gdhsjsi
Gdhsjsi 02.09.2021, 23:25
Z Jakiej racji nie są zasłonięte tablice rejestracyjne? Czy wogule dopuszczalne jest coś takiego. Wydaje mi się że nie bardzo
Doradca prawny
Doradca prawny 03.09.2021, 10:21
Publikowanie tablic rejestracyjnych nie wymaga żadnej zgody właściciela lub kierowcy pojazdu. Nie są to dane osobowe.
Głos rozsądku
Głos rozsądku 03.09.2021, 09:58
Oj straszne fo pas. Niech ludzie wiedzą, ktory to nie powinien być użytkownikiem jezdni. Jakby tak kogoś potrącił, np. ciebie, to też byś go bronił? A dlaczego nie chciał mieć do czynienia ze służbami medycznymi? Coś na sumieniu, czy w tak głębokim szoku, ze nie wie co czyni? Taki egzemplarz obowiązkowo na badania (może jakiś uraz wewnętrzny lub głowy), bo jak coś, to pretensje do służb i sądzenie o odszkodowanie. I obowiązkowo badanie krwi na alkohol i używki wszelkie.
Alojzy
Alojzy 02.09.2021, 23:03
Mistrz! Nie dostosował mózgu i wpadł do Olszówki
Wojteg
Wojteg 02.09.2021, 22:25
Najpierw auto mu ukradli a teraz się sam załatwił... Oj Dagil
Dolna forever
Dolna forever 04.09.2021, 19:05
Czyż by chodziło o kradzież majestatycznego e39 którym (złodziej 😂😂) nie wyrobił zakrętu? Złodziej to sarkazm 😂
Tomek
Tomek 03.09.2021, 10:30
Kolego jak nie masz pełnych informacji to się nie wypowiadaj bo to nie mi ukradli auto tylko dla mojego taty. I radzę usunąć komentarz lub moje nazwisko bo inaczej będziesz miał konsekwencje w związku z upublicznieniem danych osobowych. RODO
Liquid
Liquid 16.09.2021, 00:43
Ukradli auto dla twojego taty? Czyli ojca wkopales chyba, że chciałeś napisać, że ukradli auto twojemu tacie. Odmieniaj przez przypadki, bo polski język trudna mowa
Ha ha ha
Ha ha ha 03.09.2021, 17:45
Ukradli "dla taty"? Tato zlecił kradzież? A może to tacie ukradli? Do szkoły uczyć się odmiany rzeczowników przez przypadki!
as
as 03.09.2021, 09:50
a kto to?
Paweł. B
Paweł. B 02.09.2021, 22:24
Pan redaktor musi lepiej wybierać osoby które udzielaja informacji. Bylem jako jedna z pierwszych osób na miejscu oraz to ja powiadomilem o zdarzeniu sluzby i kierowca nie jechal z gory tylko na wprost ulica a swoj rajd zaczął od apteki olszynskiej kolo ktorej sa slady uderzen w chodnik.
Świadek
Świadek 02.09.2021, 22:20
Kierowca jechał prosto a nie z żadnej górki. Dlaczego kłamiecie? Nie byliście na miejscu to się nie wypowiadajcie
Jonasz Aureliusz
Jonasz Aureliusz 03.09.2021, 10:13
Kierowca to średnio dobrane słowo w tym przypadku. Kierowcą staje się osoba która kończy kurs i zdaje egzamin a nie ktoś kto znalazł prawo jazdy w paczce chipsów.
Jan Kowalski
Jan Kowalski 03.09.2021, 08:52
A kim ty jesteś kmiocie, żeby zarzucać kłamstwo? Anonimowy kundel bez polotu
megafaka
megafaka 02.09.2021, 21:47
...no Artysta !!! nie ma co :)

Pozostałe