Nowi nauczyciele mianowani

  • 01.09.2021, 08:00
  • Źródło: ŁCR
Nowi nauczyciele mianowani ŁCR

Podziel się:

Oceń:

Lubańskie grono nauczycieli mianowanych wzbogaciło się o nowych pedagogów.

Kolejny szczebel edukacyjnej drabiny zawodowej zyskało ośmioro nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Lubań. W nowym roku szkolnym powitają oni swoich podopiecznych już jako nauczyciele mianowani. Podczas gdy dzieci i młodzież żyły jeszcze wakacjami i nie klasówki im były w głowie, pedagodzy musieli zdać egzamin.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom wręczył burmistrz Arkadiusz Słowiński. Przekazanie aktu poprzedziło ślubowanie złożone przez pedagogów: „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, Tak mi dopomóż Bóg”.

Awanse zawodowe otrzymały Justyna Widzisz i Agnieszka Drozd z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu, Dorota Glazer, Anna Bokłak i Anna Szatkowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu oraz Angelika Kiljan, Katarzyna Zajdel i Michał Browarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu.

Źródło: ŁCR

Zdjęcia (7)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bravo
Bravo 02.09.2021, 00:14
W tych szmatach na twarzach pięknie wyglądają, ludzieeeeeee 😖 obudźta się w końcu!!!
TeżBardzoZatroskany
TeżBardzoZatroskany 01.09.2021, 08:43
Tak im dopomóż Bóg... i minister Czarnek. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców a w szczególności młodzieży szkolnej, dzięki wielkiemu osobistemu zaangażowaniu pana burmistrza i całej zresztą rady miasta - wreszcie oddano do użytku kładkę nad obwodnicą. Teraz droga do szkoły jest całkowicie bezpieczna.
Jontek
Jontek 01.09.2021, 12:48
Ale jaja! na razie coś obkopują przy filarach - a do otwarcia (i poświęcenia) jeszcze daleka droga.

Pozostałe