Pobiedna. Kto podpalił samochód?

  • 27.08.2021, 15:17 (aktualizacja 27.08.2021, 15:25)
  • Źródło: LZS Fatma Pobiedna
Pobiedna. Kto podpalił samochód? LZS Fatma Pobiedna

Podziel się:

Oceń:

Auto miało posłużyć do przeprowadzenia pokazów sprawności strażackich podczas rodzinnego festynu. Dziś rano zostało podpalone.

Zdarzenie miało miejsce w piątkowy poranek w Pobiednej. O sprawie na swoim profilu społecznościowym poinformował klub Fatma Pobiedna.

- Dzisiaj w godzinach porannych na obiekcie naszego klubu ktoś postanowił spalić samochód, który był naszykowany na najbliższy festyn rodzinny, gdzie strażacy mieli robić pokazy strażackie na właśnie tym samochodzie.

Osoby lub osoba, która dokonała tego czynu nie pomyślała, że ogień może przenieść się na siedzibę klubu lub pobliskie drzewo oraz ławki dla kibiców.

- Jesteśmy mocno rozdrażnieni ową sytuacją, a słowa które nachodzą na język nie mogą zostać przelane na stronę ze względu na zasady etyczne – przyznają piłkarze, którzy apelują do wszystkich osób, które mogły widzieć zdarzenie, bądź wiedzą, kto podpalił samochód o kontakt.

Źródło: LZS Fatma Pobiedna

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Igor ®
Igor ® 28.08.2021, 16:03
Czynu nie popieram. Spłoneło doszczętnie i nawet zostało uwiecznione na fotografii, co pozwala zasugerować "sprawność" ..?

Nie oceniam, nie wywołuje burzy - zimno opisuję, co widzę.
Też rozdrażniony
Też rozdrażniony 27.08.2021, 16:02
Szczera prawda, "rozdrażnieni" to bardzo delikatnie powiedziane. Mam nadzieję, że namierzycie buraka, a wtedy nie musicie być delikatni.

Pozostałe