Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Chmieleń. Dwa dni z rzędu w tym samym miejscy dochodzi do kolizji drogowych

Na łuku drogi w Chmieleniu kolejny kierowca stracił kontrolę nad pojazdem. Dziś około 7:30 kierujący VW Golf wpadł w poślizg i uderzył w lawetę.
Chmieleń. Dwa dni z rzędu w tym samym miejscy dochodzi do kolizji drogowych

Autor: OSP KRSG Lubomierz/lwowecki.info

To kolejny wypadek w tym samym miejscu. Dziś rano kierujący VW Golfem jadąc w kierunku Jeleniej Góry w łuku drogi stracił panowanie nad autem, zahaczył o jadącą z przeciwka lawetę i rozbił na barierach energochłonnych.

Wczoraj w tym samym miejscu 20-letnia mieszkanka Lubania dachowała i wpadła do strumienia.

Dziś szczęśliwie barierki przejęły całą siłę uderzenia i auto zatrzymało się na drodze. Kierowca może mówić o dużym szczęściu, bo jak wynika z relacji świadków nic poważnego mu się nie stało.

Na drodze krajowej nr 30 w Chmieleniu wciąż mogą występować utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują strażacy z OSP Lubomierz i JRG w Lwówku Śląskim.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Lucyna 28.08.2021 17:42
Podobny los czeka bezmózgowca który granatowym audi DLB - LY.. pędził jak szalony (albo naćpany) przez Zarębę po południu w sobotę(28.08). Lubańska Policjo Drogowa - czas najwyższy ustawić stały nadzór patrolowy nad tą drogą

TIRdriver 28.08.2021 05:24
Zarządca w celu "poprawy bezpieczeństwa" zaraz ustawi ograniczenie do 30tu. Ta krajowa 30tka to straszna patologia.

Franek 27.08.2021 19:17
Ten cymbalista od golfa też z Lubania?

Szybciej 27.08.2021 14:17
I pewnie bylo" panie ja jechalem 50 "

Hogsofwar 27.08.2021 11:50
Zacznijcie wkońcu jeździć zgodnie z warunkami panującymi na drodze a nie patrzeć się na znaki albo innych uczestników jezdni .

Gieroy 27.08.2021 15:24
Nie oczekiwałbym cudów aczkolwiek zawsze można na to liczyć że zaczną.

Hogsofwar 27.08.2021 16:44
Gieroy . Liczyć możemy , jak chodź do jednej osoby to trafi to było warto . Jeszcze druga sprawa , kierowcy jak zapierniczacie więcej niż inni użytkownicy drogi to nie przekraczajcie osi jezdni , z naprzeciwka też ktoś może szybko jechać .

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
gry
Henryki 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SłowianieTreść komentarza: Ech... sam weź się do pracy darmozjadzieData dodania komentarza: 8.07.2025, 06:06Źródło komentarza: Udaremniono próbę przerzutu migrantów przez granicęAutor komentarza: KamilaTreść komentarza: Może dlatego, że w Młodzieżowym Domu Kultury nic się nie dzieje.Data dodania komentarza: 8.07.2025, 01:03Źródło komentarza: Szlakiem lokalnych tradycji - dla młodzieży!Autor komentarza: ZdybTreść komentarza: Że po pijaku albo w zimie na śliskim Merc wpadnie do rowu to norma. Ale żeby tak wpadł że się odbił i pojechał dalej, to najmniej 2promilki być musiały jak nie 3promilki rozwojowe koniecznie, czyli w tzw. rozkwicie.Data dodania komentarza: 8.07.2025, 00:39Źródło komentarza: Mercedes uderzył w drzewo i wpadł do rowu. Świadkowie mówią o alkoholuAutor komentarza: ZdybTreść komentarza: Zakłady przerabiające odpady to w 90-95% przekręt polegający na tym że bierzemy kassę za orzyjęcue odpadów. Trochę przerabiamy, a jak zbliża się termin makstmalnego przechowywania tych odpadów tak że dłużej nie wolno, to zdaża się katastrofa: samozapłon mokrych i zasadniczo niepalnych stert. Kasujemy odszkodowanie. Gmina uprząta po pożarze na koszt gminy. Wynosimy się gdzie indziej i na nowego tzw. supa powtarzamy schemat. A jak mamy takie fajne wyrobisko to robimy szybką i dużą kasę byskawicznie zasypując śmieciami z Niemiec. A że niby....Data dodania komentarza: 8.07.2025, 00:33Źródło komentarza: Ornitologiczna sensacja w Lubaniu. Niestety ptak nie przeżył
ReklamaPowiat Lubań
Reklama