Coraz więcej ludzi zaangażowanych w poszukiwania zaginionej 45-latki

  • 26.08.2021, 14:22 (aktualizacja 26.08.2021, 17:56)
  • red.
Coraz więcej ludzi zaangażowanych w poszukiwania zaginionej 45-latki

Podziel się:

Oceń:

Trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 45-letniej mieszkanki Leśnej. Jedna ze znalezionych poszlak skierowała poszukiwania w nurt Kwisy.

Kobieta po raz ostatni widziana była wczoraj około 17. gdy zmierzała w kierunku Smolnika. Dziś rano podawaliśmy, że tam trop się urwał. Około 11. jedna ze znalezionych poszlak zasugerowała, że kobieta mogła wpaść do Kwisy w związku z tym rejon poszukiwań obejmuje w tej chwil obszar między Leśną a Lubaniem.

Do działań zaangażowane zostały różne służby. Straż pożarna, OSP, straż graniczna, GOPR oraz funkcjonariusze policji z powiatów ościennych, w tym policyjna grupa poszukiwawcza z Lwówka Śląskiego.

To, że kobieta wpadła do rzeki to tylko jedna z poszlak, w tej chwili przeszukujemy wszystko, pola, lasy, rowy, a straż pożarna z łodzi i z brzegów przeszukuje rzekę. - usłyszeliśmy od asp.szt. Grzegorza Szewczyka z KPP w Lubaniu.

Wydział Zarządzania Kryzysowego leśniańskiego magistratu, zorganizował dla osób biorących udział w poszukiwaniach miejsce wypoczynku i zapewnił ciepły posiłek.

Opis zaginionej:
162 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, oczy piwne, brązowe krótkie włosy, nos mały, nie posiadała znaków szczególnych. W uszach posiadała założone kolczyki oraz łańcuszek na szyi. Ubrana była w czarną rozpinana bluzę z kapturem, która na rękawach posiada poziome białe pasy z napisem „Adidas”, spodnie dresowe czarne również z białymi pasami „Adidas” oraz klapki koloru niebieskiego.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie, z prośbą o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 47 873 42 00 lub 47 873 42 22 bądź pod nr 997 lub 112.

red.

Zdjęcia (20)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe