Zaatakował nożem gdy zwrócono mu uwagę, że zakłóca cisze nocną

  • 21.08.2021, 08:44 (aktualizacja 21.08.2021, 12:57)
  • red.
Zaatakował nożem gdy zwrócono mu uwagę, że zakłóca cisze nocną Obraz Republica z Pixabay Zdjęcie ilustracujne

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali agresywnego 31-latka, który w nocy z poniedziałku na wtorek na ul. Szkolnej w Lubaniu ranił nożem mężczyznę, bo ten zwrócił mu uwagę na niewłaściwe zachowanie.

Tuż po północy 17 sierpnia, policjanci z lubańskiej komendy otrzymali zgłoszenie o agresywnie zachowującym się 31 - letnim mieszkańcu Lubania. Mężczyzna po pijanemu groził pozbawieniem życia i ranił nożem innego 30 – latka. Zrobił to, gdy ten zwrócił mu uwagę na niewłaściwe zachowanie i zakłócanie ciszy nocnej.

Jak się później okazało, agresor dopuścił się też innych przestępstw. Znęcał się nad własną matką oraz dopuścił się gróźb karalnych wobec lokatorów budynku, w którym mieszkał.

Agresywny 31-latek przemieszczał się ulicami miasta, gdzie trzymając niebezpieczny przedmiot powodował zagrożenie dla innych osób, jak również zakłócał porządek publiczny. Sprawca został przez policjantów obezwładniony, a następnie zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia w policyjnym areszcie. - informuje asp.szt. Grzegorz Szewczyk, KPP Lubań.

Policjanci przesłuchali w sprawie świadków, zabezpieczyli ślady w tym nóż, którym został zraniony pokrzywdzony. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator przedstawił 31 - latkowi zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu, kierowania gróźb pozbawienia życia jak również znęcania się psychicznego i fizycznego nad własną matką.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Ostatecznie o karze łącznej dla 31-latka zadecyduje sąd.

red.

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Loko
Loko 22.08.2021, 13:24
Gość ma ksywę jak popularna przyprawa 🤣. Odleciał już dawno od towaru, docisnąć na dołku od kogo kupił i po nitce do kłębka traficie na gościa który ma ksywę jak element fryzury. 💇 I cała sprawa zamknięta, są tu narkotykowi z Policji ? Robi się coś w tym temacie ?
MałaMi
MałaMi 23.08.2021, 08:35
PIeprz, sól, cynamon,oregano? ;-) A ten drugi to jak? Kitka, irokez? No ciekawa jestem tych ksyw;-)
Teo
Teo 22.08.2021, 13:02
W Polsce powinny powstać kolonie karne ( przymusowa praca na rzecz Państwa) dla takich osobników i jemu podobnych. Po paru latach pobytu albo by zmądrzał ,albo zgłupiał do reszty.
Szklona
Szklona 21.08.2021, 21:04
Czym tu się chwalić....a gdzie te policjanty na co dzień....kto tym rządzi!!!
lubaniak
lubaniak 21.08.2021, 20:45
Co trzeba mieć w głowie żeby zachowywać się w ten sposób? Skończony degenerat! Przez resztę swojego nędznego życia powinien oglądać świat zza krat.
Jo
Jo 21.08.2021, 19:35
Do pierdla palanta, raz to zrobił, zrobi znów!
A co do policji, standardowo, większoś teraz chyba pilnuje prezesa i kupisa.
Zenek
Zenek 21.08.2021, 15:43
Na Szkolnej to norma, dzień jak co dzień, noc jak każda. A policji nigdy nie ma.
Jan
Jan 21.08.2021, 23:57
Przecież Policja jest zła i nic nie potrafi hmm może wstąp w szeregi?
Janek
Janek 21.08.2021, 15:42
Aż na szkolną dotarł ,widziałem akcje znim wcześniej policja była zawiadomiona gdyby zgarnęli go wcześniej a nie jechali godzinę do niego to by nie zdążył zaatakować tego człowieka taka jest prawda
Nowak
Nowak 21.08.2021, 23:56
Wstąp do policji, uratujesz świat
T
T 22.08.2021, 09:40
Uderz w stół nożyce się odezwą
dramat
dramat 21.08.2021, 14:50
to jest tragedia to co sie dzieje ze społeczeństwem, już nawet chodząc po Lubaniu w nocy nie można czuć się bezpiecznie..
Lubanianin
Lubanianin 21.08.2021, 13:08
Czasy takie że za byle *** kose sprzedają, powinno być jak w USA, dostęp do klamek, aby chronić siebie i bliskich, jak by pokrzywdzony posiadał klamkę to ten drugi by leżał w szpitalu lub kostnicy, a jak ktoś napisze że tamten by poszedł siedzieć, jeśli nawet to co ? lepiej siedzieć czy dać się zabić, lub dać skrzywdzić swoich ?
kawa
kawa 22.08.2021, 06:47
dostęp do klamek? co gdyby ten psychol też miał klamkę ?
Jarek
Jarek 21.08.2021, 22:39
Pomyśl. Jakby w Polsce był łatwy dostęp do broni to ten gość prawdopodobnie nie użył by noża tylko broni
Jaśko
Jaśko 21.08.2021, 21:44
Taaaa, bo klamki strzelają tylko w samoobronie.
Hogsofwar
Hogsofwar 21.08.2021, 12:04
Kto to był ? W której dzielnicy miasta ?
mst
mst 21.08.2021, 10:23
kto to ....??? Czy ja wróżka ????
Loko
Loko 21.08.2021, 13:32
Szkolna zawsze na propsie
Cezary Cezary
Cezary Cezary 21.08.2021, 11:45
Człowiek z nożem. Przedawkował mst continus.

Pozostałe