Lubań. Otwarto skrzyżowanie ulic Tkackiej i Grunwaldzkiej

  • 17.08.2021, 19:01 (aktualizacja 18.08.2021, 10:28)
  • red.
Lubań. Otwarto skrzyżowanie ulic Tkackiej i Grunwaldzkiej

Podziel się:

Oceń:

Przeciągający się remont ul. Grunwaldzkiej męczy już mieszkańców Lubania. Są jednak dobre wieści, można już przejechać ul. Tkacką.

Remont ulic Granicznej, Mikołaja, Tkackiej i Grunwaldzkiej wydaje się historią, która nie ma końca. Remont ulic Mikołaja, Tkackiej i Granicznej rozpoczął się w połowie wakacji 2020 roku. Jeszcze w trakcie jego trwania samorząd pozyskał dofinansowanie na remont części ul. Tkackiej od Rynku do skrzyżowania z Grunwaldzką i samej Grunwaldzkiej. Na końcu rozszerzono zakres prac o skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Wąską i jej odcinkiem w kierunku wyjazdu z pl. Okrzei.

W ten sposób roboty drogowe w tej części miasta trwają już ponad rok. Wiąże się to z masą utrudnień dla kierowców, mieszkańców i właścicieli znajdujących się tam sklepów.

Są jednak dobre wieści. Prace na ostatnim odcinku, czyli na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Wąską powinny wkrótce się zakończyć i co najważniejsze uruchomiono już skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z Tkacką w kierunku ulic Granicznej i Szkolnej. Wciąż zamknięty pozostanie odcinek ul. Grunwaldzkiej od skrzyżowania z Bracką do skrzyżowania z ul. Wąską.

red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiechu
Wiechu 25.08.2021, 20:11
No a jakiś pokropek był? Jakże to klęcznikowy burmistrz nie zadbał o udział wielebnego szamana, przecięcie wstęgi i błogosławieństwo z kropielnicy. Przecież za chwilę coś się tam zapadnie, albo jakaś dziura objawi ... czy co nie daj ich boże - dojdzie do wypadku na tym skrzyżowaniu. Niech no tylko otworzą Grunwaldzką.
N
N 18.08.2021, 13:11
Czarny musi obowiązkowo poświęcić.
X
X 18.08.2021, 19:21
A gdzie w artykule jest mowa o czarnym ??? Heretyku p......

Pozostałe