Leśniańscy policjanci odzyskali kradzionego Hyundaia

  • 17.08.2021, 11:09 (aktualizacja 17.08.2021, 12:27)
  • red.
Leśniańscy policjanci odzyskali kradzionego Hyundaia KPP Lubań

Podziel się:

Oceń:

Policjanci otrzymali informację z Polsko – Niemieckiego Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych ze Świecka o położeniu Hyundaia ukradzionego na terenie Niemiec. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze odzyskali auto.

Policjanci z Leśnej po otrzymaniu informacji odzyskali samochód, który został ukradziony tego samego dnia na terenie Niemiec. Pojazd znajdował się w kompleksie leśnym na terenie Gminy Leśna. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia jak i zatrzymania osób mających związek z kradzieżą.

Skierowani na miejsce policjanci z Komisariatu Policji w Leśnej w wyniku penetracji terenu leśnego ujawnili porzucony samochód. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych Policji okazało się, że samochód figurował jako utracony. Na miejscu wykonali czynności jak również zabezpieczyli ujawniony skradziony samochód. Wartość pojazdu została oszacowana na kwotę ponad 100 tysięcy złotych. - informuje asp.szt. Grzegorz Szewczyk, KPP w Lubaniu.

Dzięki międzynarodowej współpracy służb jak również przepływu informacji tego samego dnia udało się odnaleźć ukradziony samochód.

red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lubanianin
Lubanianin 17.08.2021, 23:24
To chba tylko w Leśnej pracują ci Policjanci, a Lubań to śpi czy ich nie ma 🤣🤣🤣
B... obywatel
B... obywatel 17.08.2021, 22:40
WoW brawo dla POLICJI w Lesnej pewnie przez przypadek albo spali w pobliskim Lesie i akurat sie udalo ....
Jan
Jan 17.08.2021, 18:34
Tylko brak sprawców, szkoda było poczekać kto przyjdzie po łup...

Pozostałe