Olszyna. Zatrzymany 25-letni włamywacz recydywista

  • 07.08.2021, 15:23 (aktualizacja 07.08.2021, 15:49)
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń KPP Lubań
Olszyna. Zatrzymany 25-letni włamywacz recydywista

Podziel się:

Oceń:

Mieszkaniec gminy Olszyna usłyszał zarzut włamania, którego dokonał na terenie powiatu lubańskiego, zarzuty postawili też lwóweccy policjanci. Funkcjonariusze odzyskali elektronarzędzia i rower górski.

25 –letni mieszkaniec gminy Olszyna został zatrzymany przez kryminalnych. Jest podejrzany o włamanie do pomieszczenia gospodarczego.

Do zdarzenia doszło w lipcu br. Sprawca ukradł elektronarzędzia oraz rower górski o łącznej wartości 570 złotych. W wyniku przeprowadzonych czynności, oprócz zatrzymania podejrzanego, policjanci w mieszkaniu mężczyzny ujawnili i odzyskali skrzynkę z gwintami, szlifierkę kątową oraz rower górski. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. W związku z tym, że sprawca działał w ramach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa grozi mu wyższy wymiar kary. - czytamy w policyjnym komunikacie.

Zatrzymany mężczyzna odpowie również za wykroczenia, w tym kradzież paliwa oraz roweru, których dopuścił się na terenie Gryfowa Śląskiego. Policjanci z Lwówka już przedstawili 25-latkowi dodatkowe zarzuty. 

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń KPP Lubań

Zdjęcia (4)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gwint
Gwint 07.08.2021, 17:59
Oni wiedzą co odzyskali?
Skrzynkę z gwintami?
Kto to pisze?
😉
😉 07.08.2021, 16:52
Czy można prosić redakcję i nie nazywanie takich osób,, mieszkańcem,, a po imieniu :pikolud z gminy Olszyna

Pozostałe