[WIDEO] Napad na sklep spożywczy w Olszynie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy

  • 03.08.2021, 09:09 (aktualizacja 03.08.2021, 15:16)
  • red.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do napadu na sklep spożywczy w Olszynie tuż przy drodze krajowej nr 30 doszło w sobotę rano, 31 lipca. O 8:31 zamaskowany sprawca wszedł do sklepu z młotkiem w ręku i po sterroryzowaniu obsługi ukradł kasetę z pieniędzmi.

Jesteśmy w posiadaniu wideo, na którym widać przebieg zdarzenia. Sprawca w pobliskich zaroślach oczekiwał na moment, gdy w sklepie nie będzie klientów. W dogodnej chwili wszedł do sklepu i gumowym młotkiem zaczął niszczyć jego wyposażenie. Jedyne słowa jakie wypowiedział do ekspedientki to „dawaj kasę”, uderzył kilka razy w samą kasę porwał kasetkę z pieniędzmi i uciekł w kierunku z którego przyszedł.

Szczęśliwie, poza zrabowanymi pieniędzmi i zniszczonym mieniem, nikomu nic się nie stało.

Na załączonym wideo dobrze widać, że przestępca przygotował się do napadu. Wiadomo jedynie, że jest to osoba o szczupłej budowie ciała, około 170 cm wzrostu. Na głowie miała kask i wystające spod niego włosy podobne do peruki, rękawiczki, drelichowe ubranie i oklejone taśmami buty.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy. Jeżeli ktoś widział osobę w podobnym ubraniu, bądź zarejestrował to wideorejestrator, proszony jest o kontakt z dyżurnym KPP w Lubaniu 47 87 34 200 lub pod nr 112.

red.

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fffff
fffff 05.08.2021, 11:29
nie piszcie, że to kobieta bo będziecie oskarżeni o homofobię
hans
hans 05.08.2021, 10:42
Gdyby nie miał maski w sklepie już by był namierzony i ukarany.
scretch
scretch 04.08.2021, 13:34
Niedługo powrót z Niemiec do Bolesławca trzeba jeszcze jakieś piwo walnąć poki bary otwarte a złodzieja predzej czy pozniej znajda i nie ma znaczenia czy to bedzie kobieta czy mezyczna
Rozklimka
Rozklimka 04.08.2021, 08:26
Złodziej dobrze wiedział że kasa jest łatwo dostępna i można ją wyrwać. Musiał już wcześniej to obczaić. Może jest na nagraniach z poprzednich dni.
Bartek
Bartek 03.08.2021, 21:36
Kwestia czasu Jacek go dorwie nie zdziwie sie ze to kobieta dziwny krok.
😉
😉 04.08.2021, 09:58
Pikusie mają dziwne kroki
Chucky
Chucky 03.08.2021, 21:24
Nie no dobre,w końcu coś się dzieje w tej dziurze poza powodziami.
Czytelniczka
Czytelniczka 03.08.2021, 21:15
To kobieta chyba:( bo rzeczywiście kobiece ruchy
Olszyniak
Olszyniak 03.08.2021, 18:48
To jest na bank jakaś ćpunka, w dodatku wiedziała jak szufladę otworzyć, przeszukać peklownie w okolicach, czyli Lubaniu leśnej lub Gryfowie i będzie na widelcu ta,, pani,, zdesperowana w dodatku z płaskostopiem widocznym, a więc można namierzyć ją szybko..
Kkk
Kkk 03.08.2021, 17:50
Mi tez wygladalo jakby to byla dziewczyna..rruchy i wgl...
ja
ja 03.08.2021, 14:47
Bardzo żle ustawione kamery.Kto kieruje kamerę na jasne okno ?
Wstyd kukurydza
Wstyd kukurydza 03.08.2021, 14:46
Nie wiem kto pisał ren artykuł ale na miłość boską to jest droga krajowa k...j...mać !!! Czy ktoś w tej pseudo policji ma jeszcze pojęcie o tym co pisze, czy tylko co miesiąc dostaje wypłatę i za nic nie odpowiada !!!
Audia6c5.2.8
Audia6c5.2.8 03.08.2021, 13:31
Do skreth! Ty lubie! Zastanów się co ty ku...a wypisujesz!!!! To był BIAŁY ZE SWOJĄ WSPULNICZNIKA MAGDALENA. O
scretch
scretch 04.08.2021, 13:53
ty audi znasz jakieś sztuki walki jak cos w poznaniu mam mala salke na ulicy gwiazdowo 4 moze jakis sparing dla zdrowia bo szukam godnego przeciwnika tak na sportowo
Audia6c5
Audia6c5 05.08.2021, 00:52
Nie bedzie ci wstyd ze kobieta na tej twojej malej salce cie pokona? Potrzebne ci to?
scretch
scretch 04.08.2021, 13:07
ty audia robisz za adwokata :D czy jakis dobry kolega po fachu :)
Cezary Cezary
Cezary Cezary 03.08.2021, 11:02
Od dzisiaj właściciel sklepu przykręci kasę wkrętami do blatu.
hans
hans 03.08.2021, 10:50
Ruchy zupełnie jak kobieta .
Ali
Ali 06.08.2021, 07:59
Kobieta płci męskiej.
Detektyw
Detektyw 03.08.2021, 20:37
Dokladnie, tez tak pomyslalem jak tylko to zobaczylem
Agnes
Agnes 03.08.2021, 13:24
To samo pomyślałam...
scretch
scretch 03.08.2021, 11:44
Bardziej wygląda jakby to adam. w był już na wolności
DOminik
DOminik 03.08.2021, 14:02
Ten Adam złodziej z Jałowca?
😡
😡 04.08.2021, 04:44
Taa kradnie jeździ bez prawka i nadaje kolegów. Ale czy wyszedł?
scretch
scretch 04.08.2021, 13:05
z tego co wiadomo koledzy chetnie go przywitaja w jego miejscowosci za te nadawanie
😡
😡 05.08.2021, 19:04
Nikt mu nic nie zrobi. Każdy od lat wie że to gumowe ucho jacunia
?
? 03.08.2021, 09:47
A gdzie pies tropiący?
Ali
Ali 06.08.2021, 08:07
Pies tropiacy spi przy biurku,takie teraz sa czasy,jest demokracja jezeli bedzie chcial to wyjdzie wterenn i chwyci trop,ale musi byc premia,dobra kielbacha i jakas porzadna panienka
M&M
M&M 03.08.2021, 18:30
A pies tropiący siedzi w klatce i szczęka na wszystkich policjantów dookoła.

Pozostałe