Motocykl i kask pozostawione nad rzeką postawiły na nogi służby ratunkowe

  • 01.08.2021, 20:41 (aktualizacja 02.08.2021, 07:44)
  • red./lwowecki.info
Motocykl i kask pozostawione nad rzeką postawiły na nogi służby ratunkowe lwowecki.info

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę około południa w powiecie lwóweckim wszczęto alarm, przyczyną był motocykl i kask pozostawione bez opieki w pobliżu Bobru. Jedna z hipotez kazała zakładać, że mogło dojść do nieszczęścia.

Porzucony motocykl i kask znaleziono przy moście na Bobrze we Włodzicach Małych. Z racji tego, że nie było wiadomo, co stało się z właścicielem jednośladu od razu wezwano ratowników i rozpoczęto poszukiwania. Poziom wody na Bobrze jest podwyższony, więc na miejsce zadysponowano również Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno – Nurkowego z Legnicy.

Dość szybko wykluczono czarny scenariusz i wyjaśniono okoliczności porzucenia jednośladu.

Całe zdarzenie swój początek miało w sobotę wieczorem. To wtedy, 22-latek kierujący motocyklem na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad jednośladem i wywrócił się. Motocykl znalazł się na skarpie przy moście. Mężczyzna nie był w stanie sobie poradzić z jego wydobyciem, dlatego pozostawił go poza pasem drogi i udał się do domu. Tam właśnie, całego i zdrowego mężczyznę znalazła lwówecka policja.

Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków, w tym dwa JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno – Nurkowego z Legnicy, a także lwówecka policja.

red./lwowecki.info

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rado
Rado 02.08.2021, 21:15
Ciekawe Kto za to zapłaci teraz kto wie?

Pozostałe