Cyrkus w lecie

  • 23.07.2021, 10:27 (aktualizacja 23.07.2021, 10:38)
  • Źródło: KulturBrücken Görlitz e.V.
Cyrkus w lecie KulturBrücken Görlitz e.V.

Podziel się:

Oceń:

Pod koniec lipca blisko 70 młodych ludzi z Polski i Niemiec spotka się na terenie Kühlhaus w Görlitz, aby przez cały tydzień zanurzyć się w CYRKUSowy świat.

W tym roku młodzi cyrkowcy od 26 lipca będą mieli do wyboru aż osiem różnych warsztatów: akrobatykę, żonglerkę, klaunadę, budowę kulis, monocykl, zespół muzyczny, akrobatykę powietrzną i coś zupełnie nowego: studio radiowe. Oprócz tego znajdzie się również miejsce na czas wolny, a także liczne zajęcia językowe, gry i zabawy.

W trakcie warsztatów prowadzący korzystają ze specjalnego medium, jakim jest międzynarodowa pedagogika cyrkowa, co pozwala młodym uczestnikom z dwóch krajów naturalnie, w formie zabawy i bez bariery językowej nawiązać ze sobą kontakt.

Tydzień projektowy zakończy się tradycyjnym, otwartym dla gości z zewnątrz, występem CYRKUSowym, który odbędzie się w sobotę, 31 lipca o 15. w Kühlhaus w Görlitz - informuje organizator.

CYRKUS w lecie | im Sommer 2020 to projekt stowarzyszenia KulturBrücken Görlitz e.V., we współpracy ze stowarzyszeniem Klanza Bogatynia (Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA – Oddział w Bogatyni); dofinansowany przez miasto Görlitz, Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży (PNWM), Sparkassenstiftung Oberlausitz-Niederschlesien oraz Dyrekcję krajową Saksonii (Landesdirektion Sachsen) - projekt współfinansowany z podatków na podstawie budżetu uchwalonego przez posłów Saksońskiego Landtagu. Więcej informacji na www.cyrkus.eu.

Źródło: KulturBrücken Görlitz e.V.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe