Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Mineralogiczna konferencja

Już w najbliższy piątek wystartuje Sudecki Festiwal Minerałów, organizatorzy opowiadają o wyjątkowych wydarzeniach i unikatach, które będziemy mogli obejrzeć.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Dziś odbyła się konferencja prasowa organizatorów najważniejszego wydarzenia w Lubaniu - Sudeckiego Festiwalu Minerałów. Przez weekend Lubań będzie mineralogiczną stolicą Europy, czekają wystawy, wycieczki i giełda minerałów, a to nie wszystko. O najciekawszych wydarzeniach SFM i najlepszych w historii Polski kryształach czarnego kwarcu opowiadali Łukasz Tekiela, dyrektor Muzeum Regionalnego w Lubaniu  i Tomasz Praszkier, Prezes Towarzystwa Geologicznego „SPIRIFER”.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

iza 29.06.2021 22:06
igrzyska dla głupiego tłumu

Trol 29.06.2021 14:38
Straszny brak profesjonalizmu pana od mikrofonu...Nie da się oglądać bo tylko co chwilę siwy łeb wychyla ;(

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
gry
Henryki 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HilaryTreść komentarza: Pobiedna na głowę bije smolnik ….. no commentData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:36Źródło komentarza: Wyniki egzaminu ósmoklasisty, która podstawówka najlepsza?Autor komentarza: AdriannoTreść komentarza: Jakoś tak ten och Pam-Buk kieruje tymi frontami w meteorologii,że kieruje nawałnice tam gdzie uprawiane jest bałwochwalstwo i świętokradztwo. Omija te tereny gdzie panuje bezbożnictwo, które na dobrą sprawę tego ich boga niczym nie obraża - bo w niego nie wierzy. Czyi nie ma z Nim żadnej relacji. Wczoraj na Jasnej Gorze jeden konsekrowany id......a nawoływał do modlitw o to aby ten front odszedł - jak sie okazało po chwili - nadaremno. Czy ten lud nie widzi że to odwieczne oszustwo samo się już dawno skompromitowało?Data dodania komentarza: 8.07.2025, 10:26Źródło komentarza: Uwaga na burze! IMGW ostrzega przed silnym wiatrem i opadamiAutor komentarza: księginiarzTreść komentarza: a dlaczego wczoraj na spotkaniu Baran Wieczorek nie powiedzieli gdzie będzie nowe wysypisko i unikali odpowiedzi?Data dodania komentarza: 8.07.2025, 10:06Źródło komentarza: Ornitologiczna sensacja w Lubaniu. Niestety ptak nie przeżyłAutor komentarza: ElektrykTreść komentarza: Widać żeś laik. Każdy elektryk Ci powie że to możliwe tylko na krótkich odcinkach i na liniach niskiego i średniego napięcia. Na wysokim napięciu to niemożliwe z wielu względów. Nie będę ich tu wymieniał bo jest tego bardzo dużo. Znajdź sobie info w internecie.Data dodania komentarza: 8.07.2025, 09:22Źródło komentarza: Ornitologiczna sensacja w Lubaniu. Niestety ptak nie przeżył
ReklamaPowiat Lubań
Reklama