Czołówka w Smolniku. Nikt nie przyznaje się, że prowadził auto

  • 25.06.2021, 19:41 (aktualizacja 25.06.2021, 20:08)
  • red.
Czołówka w Smolniku. Nikt nie przyznaje się, że prowadził auto

Podziel się:

Oceń:

Według relacji świadków, żaden z mężczyzn podróżujących Skodą nie przyznawał się, że ją prowadził. Problem w tym, że auto nie zmieściło się w zakręcie i zderzyło z BMW.

Do zdarzenia doszło w piątek około 18. na drodze między Smolnikiem a Jurkowem w gminie Leśna. Na jednym z ostrych zakrętów jadąca w stronę Jurkowa Skoda nie zmieściła się w zakręcie i zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z jadącym z naprzeciwka BMW.

Ze śladów na jezdni wynika, że kierująca BMW hamowała i próbowała ratować się ucieczką na pobocze, niestety bezskutecznie. Pędząca Skoda dosięgnęła BMW, mimo że to znajdowało się już poza osią swojego pasa jezdni.

Tak się złożyło, że w zderzeniu ucierpiała jedynie kierująca BMW. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu poszkodowanej do szpitala celem przeprowadzenia dokładnych badań. Do czasu ustalenia jak zakwalifikowane zostanie zdarzenie droga pozostanie nieprzejezdna.

Jak relacjonowały nam osoby spotkane na miejscu, po zderzeniu żaden z mężczyzn podróżujących Skodą nie przyznawał się do jej prowadzenia.

W tej chwili na miejscu pracuje policja, która ustala przebieg zdarzenia. Miejsce zderzenia zabezpieczały OSP Leśna oraz JRG PSP Lubań.

red.

Zdjęcia (10)

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fan wypadkow z udzialem bmw
Fan wypadkow z udzialem bmw 26.06.2021, 22:04
Cuda czy przypadek setki marek znowu bmw czyzby zaczela sie czarna seria jak rok temu w jednym miesiacu 5 wypadkow bmw w Zarebie
Zte
Zte 27.06.2021, 14:43
Akurat w tym przypadku to Kierowca BMW jest poszkodowaną...
Igor ®
Igor ® 27.06.2021, 12:21
Usidź, przejedź się i zobaczysz, że to całkiem dobre i bardzo komfortowe auta. Inżynierzy prawie w każdym modelu rozłożyli masę 50/50 co daje same pozytywy, jak podróż w fotelu przed TV. Eksploatacja nie jest kosztowna więc czemu nie używać dobrych wynalazków?? Fobia serii, czy ceny ubezpieczeń? Za 20 lat wszyscy będą dronami latać a fobia poniektórym w głowach zostanie...
el capitani Lupo
el capitani Lupo 26.06.2021, 16:59
Ta milicja z lesniej nie ogarnela kwestii, pajace krzatali sie jak oblakani, nie wiedzac co robic, masakra kogo tam zatrudniaja! HJ predzej ogarnalby ta kwestie, wywalic tych pajacykow, szkoda naszych pieniedzy z podatkow na takie partactwo!
Kar
Kar 27.06.2021, 14:44
Policja na miejscu to akurat Lubańska była..
Tzn
Tzn 26.06.2021, 11:38
Już kierowcę ponoć wypuścili... Bez uprawnień jechał , zawiasy i to nie pomogło. Tacy tylko do paki, ale cóż ...wpływu nie mamy
Kierowca
Kierowca 26.06.2021, 10:50
I co nowego w sprawie? Przypomnieli sobie asy ze skody kto kierował? Jak nie, to posadzić gołą d...ą
w mrowisko, to szybko odzyskają pamięć:))))
mieszkaniec123
mieszkaniec123 26.06.2021, 00:06
Bezprawie.Odpowiadać powinien właściciel pojazdu.Mamy tylu zatrudnionych eksperów od nowych pomysłów którzy albo nie chcą albo nie pojmują!Dlatego wielu jeżdzi bez prawka bez OC i po używkach i ma na to wywalone.
Vifon
Vifon 25.06.2021, 21:40
Pikożercy na drodze. Uwaga
Komendant Waldus
Komendant Waldus 25.06.2021, 21:16
Ścinajcie dalej zakrety barany a niedlugo nie bedzie miejsca na cmetarzu
kierowca
kierowca 25.06.2021, 21:05
Znajdziemy sposób na wariatów na drodze? Może zmienić prawo i sprawcy wypadków z powodu nadmiernej prędkości, pijani, naćpani, powinni pokryć wszystkie koszty z własnej kieszeni, łącznie z leczeniem osób poszkodowanych. Jak taki wybryk wyniesie go z 50-100 tysięcy to siądzie na d...e, a drugi idiota zastanowi się czy warto za....ać.
Nie pozwólmy, żeby oszołomy opanowali nasze drogi, bo to jest coś okropnego co się dzieje!!!!!
Jasio
Jasio 26.06.2021, 10:59
Prawo jest . Nic nie trzeba zmieniać . Trzeba je tylko egzekwować .
Jeśli jest bez majątku to egzekwować od tych którzy go utrzymują .
Prawo nie przewiduje tylko udostępniania do publicznej wiadomości takich dłużników . To by spowodowało że nawet telefonu by nie mógł mieć .
punisher
punisher 25.06.2021, 20:50
zamknąć do pierdla wszystkich az sobie przyponna ktory- za tydzień, miesiąc czy rok w koncu sobie przypomną
megafaka
megafaka 25.06.2021, 20:46
Odciski Palców z kierownicy wyjaśnią sprawę - proste jak drut.
Paweł
Paweł 25.06.2021, 20:41
Jeżeli panom nic się nie stało, to na pewno mieli pasy. Może warto zobaczyć, który ma ślady po której stronie ciała? :)
Swenson
Swenson 25.06.2021, 20:39
Metoda uniknięcia odpowiedzialności jest dobra - nikt nie przyznaje się że kierował. Jeżeli policja nie zabezpieczy dowodów wskazujących bezsprzecznie przeciwko jednemu z uczestników (czyli tych ze skody) - sprawa umorzona. na to samo wyjdzie kiedy obaj będą twierdzić że kierowali.

Pozostałe