Aneta Usyk, kandydatka na Wójta Gminy Lubań o referendum i wyborach

  • 21.06.2021, 14:00 (aktualizacja 28.06.2021, 11:49)
  • Źródło: KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
Aneta Usyk, kandydatka na Wójta Gminy Lubań o referendum i wyborach KWW Przyjazna Gospodarna Gmina

Podziel się:

Oceń:

Szanowni Państwo,

z wielkim szacunkiem przyjęłam wiadomość o nieprawomocnym referendum o odwołanie Rady Gminy Lubań. Wynik referendum pokazał , iż doceniacie Państwo pracę obecnych radnych. Waszą wczorajszą decyzją wskazaliście kierunek w jakim powinna się rozwijać gmina. Co dla Was jest priorytetem.

Przyjmuję to z tym większym zadowoleniem, ponieważ dotychczasowa większość radnych startowała w roku 2018 wspólnie ze mną z jednego komitetu wyborczego. Konsekwentnie realizują wspólnie opracowany program wyborczy.

Od ponad 2 lat zdecydowanie zwiększono wydatki na zadania inwestycyjne, nie zwiększając planowanego deficytu.

Dumna jestem z radnych, którzy aktywnie pracują wśród mieszkańców, podczas posiedzeń komisji i sesji. Kompetentni i merytoryczni radni są wielkim wsparciem dla Wójta Gminy. Wójta Gminy, który podejmie współpracę z każdym radnym niezależnie od prezentowanej opcji politycznej. Wójta, który nie zaczyna współpracy od popierania referendum i wskazywania rzekomych błędów.

Akceptuję i szanuję Państwa decyzję. Jako jedyna od początku wskazywałam, iż organizacja referendum, w tak trudnym okresie dla gminy, kiedy jesteśmy w trakcie wyboru Wójta nie ma uzasadnienia.

Każdy z kandydatów na Wójta, który miałby dobre intencje i chęć do współpracy z radą gminy negowałby przeprowadzenie referendum lub pozostałby neutralny. Dlaczego kandydaci z góry założyli, że nie znajdą nici porozumienia z radnymi? Jaką mieli pewność, iż ewentualne kolejne wybory do rady gminy odbyłyby się po ich myśli?

Wójt Gminy ma być gospodarzem całej gminy. Ma rozwiązywać problemy wszystkich mieszkańców. Ma stawać ponad podziałami. Jego podstawowym obowiązkiem jest rozpoczęcie współpracy z radą gminy. Trudno będzie to zrealizować, kiedy w kampanii wyborczej wprost wskazuje się na jej nieprawidłową działalność.

Już w najbliższą niedzielę wybiorą Państwo Wójta Gminy Lubań. Zachęcam wszystkich do udziału w wyborach. Pokażmy, iż wybory są dla Nas Mieszkańców gminy świętem demokracji. Idąc do urn, przed postawieniem znaku „X” zastanówcie się komu zaufacie. Osobie, która ma doświadczenie w samorządzie gminnym i jest wspierana przez większość obecnych radnych, czy osobie, która nie będąc jeszcze Wójtem wskazała, iż nie akceptuje działalności obecnej rady gminy. Kto ma większe szanse na wprowadzenie spokoju i współpracy pomiędzy Wójtem Gminy a Radą Gminy.

Proszę o Państwa głos. Proszę o Państwa zaufanie i zweryfikowanie moich obietnic podczas kolejnych wyborów już za 2 lata.

Kandydatka na Wójta Gminy Lubań

Aneta Usyk

Źródło: KWW Przyjazna Gospodarna Gmina

Komentarze (130)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ludwik
Ludwik 28.06.2021, 09:52
AUUUUUUUU
Noe
Noe 27.06.2021, 21:45
Nie płacz w leśnej masz posadkę hihihi
qń
27.06.2021, 17:47
Jiii haha ha ha!
cha cha.
pfrr.
WYBORCA Z R
WYBORCA Z R 25.06.2021, 23:26
"...Stajecie Państwo przed wyborem nowicjusza nie mającego dotychczas nic wspólnego z samorządem terytorialnym, a doświadczonym samorządowcem, który od wielu lat udowodnił skuteczność..." ten Nowicjusz więcej zdziała jak doświadczony samorządowiec ...
Wiktor U
Wiktor U 25.06.2021, 23:02
Droga pani czas kompromitacji dobiegł końca . Opluła pani już wystarczająco kontrkandydatkę zamiast zająć się swoją kampania i problemami mieszkańców gminy . Kilka razy zadawałem pytania na pani profilu ale oczywiście byłem niewygodnym pani znajomym . Nie pchałem się do tego grona znajomości sama mnie pani zaprosiła a po jakimś czasie zablokowała bo zadałem dwa niestosowne pytania . I pani pisze że będzie pani wójtem wszystkich mieszkańców. Pani wziela by się za normalną pracę gdzie by się pani napracowała to by pierdoły w głowie by się nie trzymały a nie uważa się za wielkiego samorządowca . Przydało by się ogarnąć koło domu żeby w tych szpilkach trawę kosić a nie dachówka podwórko wysypane . To jest poprostu wstyd . Z pełną rodzina można wszytko zrobić bo niektórzy po rozwodzie mają zaburzenia i nie mają tyle energii do pracy . Aż żal już więcej pisać i komentować . Życzę przegranej kampani i wielkiej porażki
Benek
Benek 25.06.2021, 22:41
Gdzie w rym pokora gdzie są jakieś wartości Nie widzilem w żadnym poście pani Hercuń opluwania innych kandydatów. Pani Małgorzat idzie swoją droga swoimi pomysłami a tu tak doświadczony samorządowiec pluje i łowi ze deszcz pada . Pani Aneto tak nie przystoi wójtowi kobiecie to jest poprostu wstyd . Nie będzie pani Dobrym wójtem ani gospodarnym ani dał ludzi ani dla radnych ani dla wiosek . Pani chce sie mścić i zadzic JA TU RZĄDZE ! Tak poprostu sie nie da
Kolejny stracony głos przez pania
Zycze powodzeni Pani Małgorzacie Hercuń z całego serca
Wyborca
Wyborca 25.06.2021, 22:37
Przegrana puka i zagłada do domu pani Anety ale walka trwa dalej trzeba opluwać Wypominać iPodach jak wszyscy do około są źli niedobrzy i nic nie warci tylko ja jako królowa Radostowa wszytko wiem wszytko umiem i nie ma lepszej odemnie
Chciałbym zobaczyc pani minę w niedziele o godzinie 21.30 bo wstępne wyniki już będą znane
Pewnie ta mina będzie bezcenna
Zapłacę kazde pieniądze za to zdjęcie
Obywatel
Obywatel 25.06.2021, 22:33
Czas dla tej pani dobiegł końca
Spotkania z mieszkańcami nie przyniosły efektu największa frekwencja to 7 osób nie zapominając ze były i po jednej . Teraz Trzabylo dać nowy post i oczywiście opluć pania Małgorzatę . To przekroczyło już wszytko doszło do epicentrum głupoty pazerności i chęci dorwanie sie do stołka . Aż brak słów Pani Gosiu ma pani mój głos
Wyborca
Wyborca 25.06.2021, 22:30
I wypłynął jad z dzisiejszego posty gdzie zablokowano komentarze żeby nie dać popalić kandydatce pani Anecie . Wspaniały samorządowiec :-) wspaniały pracownik:-) wspaniala żona jak to pisano z pełna rodzina bez zaburzeń emocjalnych aż sie płakać i wymiotować chce . A zapomniałem ze wspaniałym małżonków w coniexzielnej mszy uczestnicząca poprostu brak słów aż dalej tego komentować nie będę
Jak to mówią przepadni w odchłań i już więcej sie dla gminy nie udzielaj
Wiktor
Wiktor 25.06.2021, 22:25
No i mamy niwy post zakłamanej osby . Gdzie pani Aneto w pani choć trochę pokory . Nie jet pani tak wspaniała bo drugi raz pani przegra i to z wilka porażką. Za kogo pani sie uważa ze jest pani taka doświadczona i wszech wiedząca . Opluwa pani wszytkich dookoła a przede wszystkim kontrkandydatkę zamiar zająć sie swoją kampania . Jest dla mnie pani zerem
Wiktoria
Wiktoria 25.06.2021, 12:33
Moja rodzina nie będzie głosować na Panią a to jest 22 głosy
Wyborca
Wyborca 25.06.2021, 22:21
Na tak nieszczera i załapałam osobę to nawet wstyd głosować
Mieszkaniec1
Mieszkaniec1 25.06.2021, 16:39
Kogo obchodzi na kogo będzie głosować twoja rodzina? Jest demokracja , każdy głosuje na kogo chce! Moja rodzina i znajomi( 20 osób ) nie zagłosują na M. Dabrowicka!
Mieszkaniec1
Mieszkaniec1 25.06.2021, 12:19
Jeszcze wszyscy, którzy tak skwapliwie zachwalają MHD będą gorzko płakać( zwłaszcza niektórzy pracownicy gminy).Chodzą słuchy , ze szykują się duże zmiany w urzędzie.Demokracja rządzi się swoimi prawami. Jeśli wygra MHD,to będzie wybór tylko części mieszkańców. Szkoda, ze większość wyborców nie pójdzie głosować. Po prostu ludzie nie interesują się , kto będzie rządził na ich terenie.
Wyborca
Wyborca 25.06.2021, 22:22
Co za bzdury piszesz chyba po pani Anecie będą wielkie zmiany bo stanowiska porozdawaj ajuznpo trzy razy
Vv
Vv 25.06.2021, 15:22
Będzie płacz, ale będzie już po imprezie
Seba
Seba 24.06.2021, 20:09
Co by tu nie napisano to fakt jest jeden, osoba kłótliwa i w dodatku rozwiedziona nie jest dobrym kandydatem na Wójta i o tym chyba nikogo rozsądnego przekonywać nie trzeba.
Radosław
Radosław 24.06.2021, 17:25
W niedzielę wezbrane rzeki w Radostówiu przyczyną będą łzy jedynej rodziny
😁
😁 25.06.2021, 17:23
Nawojów już worki na nadejście fali szykuje
Vv
Vv 24.06.2021, 23:11
Jak sklepowa wygra płakać będzie cała gmina.
Kobieta samotna
Kobieta samotna 24.06.2021, 13:35
W odniesieniu do długiego komentarza Pana Sebastiana 🤔 przykrym jest to, że osoba sama wychowująca dziecko, kobieta ktora się rozwiodła jest nezrównoważona 🤨 ja też jestem rozwódką i uważam że mam poukładane w głowie tak jak wiele kobiet w Gminie Lubań ❗ myślę że ten wpis pokazuje jaki suweren będzie głosował za Panią Usyk bo chyba takie przemyślenia nasuwają się po jej spotkaniach z przyszłymi wyborcami SŁABE 🤨
Wyborca
Wyborca 24.06.2021, 10:25
Wez ty seba i ta anetke w photoshopingu sie jedynie mozecie nadac 🤣🤣🤣
😉
😉 24.06.2021, 05:25
Rozmawiam z ludźmi to raczej przegra 😉
Seba
Seba 24.06.2021, 09:39
Jateż rozmawiam z ludżmi i raczej wygra wybory Pani Aneta. Z tym, że ja rozmawiam z ludżmi myślącymi o dobru mieszkańców i gminy.
Neo
Neo 24.06.2021, 21:02
Nie ma takiej możliwości wiesz o tym
Sebastian
Sebastian 23.06.2021, 20:33
Szanowni Wyborcy , zbliża się koniec kampanii wyborczej na Wójta gminy Lubań, jako jeden z Was apeluję o rozsądne głosowanie i gremialne pójście na wybory. To jest nasz przywilej mieszkańców, że jakiego Wójta wybierzemy, takie będziemy mieli zarządzanie gminą i załatwianie naszych spraw, oraz taki będzie rozwój gminy. Każdy z kandydatów proponował swój program wyborczy. Kandydatka na Wójta Pani Małgorzata Hercuń Dąbrowicka to kandydat bez doświadczenia i przygotowania do pracy w samorządzie ponadto osoba o kłótliwym charakterze czemu nie jednokrotnie dała wyraz atakując swoich klientów w prowadzonych przez siebie sklepach, wyzywając ich od ***i i brudasów, a niektórym z nich zabraniała korzystania ze swoich sklepów. Jej populistyczny program “CIS” opracowany przez obcą firmę marketingową ma się tak do realiów gminy Lubań jak przysłowiowe powiedzenie” mogę ci tyle obiecać, że na pewno nikt ci tyle nie da”. Ponadto jest osobą rozwiedzioną i możliwe, że niezrównoważoną emocjonalnie, bo powszechnie wiadomo, że najczęstszą przyczyną rozwodów jest nie zrównoważenie emocjonalne małżonków. Kampania polegała na tym, że jeżdziła i fotografowała się ze znanymi osobami z czego nic dla gminy nie wynika. Drugim kandydatem na Wójta gminy Lubań jest Pani Aneta Usyk , znana nam wszystkim samorządowiec, która w gminie Lubań przepracowała ponad dwadzieścia lat, na różnych stanowiskach w tym siedem lat była zastępcą Śp. Wójta Hercunia. W czasie kiedy była zastępcą Wójta to gmina miała historycznie najwyższy stopień rozwoju. Pani Aneta jest dobrze przygotowana, do zarządzania gminą Lubań, gdyż ma dobrze ułożone stosunki z Radą gminy, posiada wyższe wykształcenie i ukończone kierunkowe studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w samorządach. Posiada pełną rodzinę, którą widzimy na niedzielnych Mszach Św. Szanowni Państwo, apeluję tu do ludzi rozsądnych zastanówcie się i pójdżcie na wybory w dniu 27.06.2021r. I oddajcie swój głos tak jak podpowiada wam sumienie. Mam nadzieję ,że będzie to głos na Panią Anetę Usyk.
Wiktor
Wiktor 24.06.2021, 14:24
Na taka głupotę nie ma już mocnych
Pani antro czy ksiądz już pani robi kampanie tak jak ostatnio z której nic nie wyszło
Zaczela pani znowu chodzić do kosciola
Jeszce raz żenada
Głupota ludzka nie zna granic
Vv
Vv 24.06.2021, 23:17
Czyje zdjęcia z kościoła oglądamy na FB ?
Murzyn
Murzyn 24.06.2021, 13:51
Dziś wyborcy AU dyskryminują rozwiedzionych, jutro może osoby niepełnosprawne, a następnie przyjdzie czas na singli czy też osoby o innym kolorze skóry. Bardzo to słabe, oj słabe intelektualnie.
Vv
Vv 24.06.2021, 23:34
Na osoby niepełnosprawne napadała sklepowa, nie wyborcy. Posiada doświadczenie, w różnych atakach
Murzyn
Murzyn 24.06.2021, 14:53
Oj zapomniałem napisać, że jeszcze przyjdzie czas na wdowy/wdowców- idąc ich tokiem myślenia to współmałżonkowi ktoś musiał pomóc odejść z tego świata.
Wyborca
Wyborca 24.06.2021, 13:24
Kapromitacja wpisującego żenada aż brak słów
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 24.06.2021, 13:16
No to poszłaś/łeś po bandzie. Widać, że stres i napięcie nie potrafi zahamować chamskich wpisów wyborców AU. Myślę, że wyborcy ocenią takie zachowanie - wizja wchodzenia z butami w czyjeś prywatne życie nie jest mile widziane - dziś Pani Gosia jest obiektem chamskich wpisów a jutro może być każdy z nas, kto nie toleruje buractwa.
Vv
Vv 24.06.2021, 23:26
Przeczytaj swoje wpisy na temat pani Anety . Zobaczysz CHAMSTWO I POGARDĘ
WYBORCA
WYBORCA 25.06.2021, 22:58
CHAMSTWO, POGARDA I MANIPULACJA W KAŻYM ZDANIU JEST ZE STRONY TYLKO I WYŁĄCZNIE au
Jakmari
Jakmari 24.06.2021, 10:42
Należę do grona osób rozwiedzionych, lecz w żaden sposób nie uważam się za osobę zaburzoną emocjonalnie czy niezrównoważoną, ten wpis to jawna dyskryminacja osób po rozwodzie, i płytkie myślenie autora 😂
Seba
Seba 24.06.2021, 12:31
Żadna osoba niezrównoważona emocjonalnie nigdy nie przyznaje się do tego. W jej mniemaniu za , wszystko co się wydarzy winni są zawsze inni tylko nie ona. To jest jedna z cech takich osób.
MałaMi
MałaMi 24.06.2021, 13:02
To jest rozumowanie na zasadzie dziecinnego powiedzonka "winny się tłumaczy" - Nie ważne, co się powie, nie ważne czy masz rację, to niektórych osób nie przekonasz, nie trafisz do nich ze swoimi poglądami, bo mają swój, jedynie słuszny, punkt widzenia.
Ivan
Ivan 23.06.2021, 20:20
Niech już wreszcie odbędzie się ta druga tura o wybiorą obojętnie którą z tych dwóch babsztyli ! Nie mogę już patrzeć na te podretuszowane, fałszywe gęby, które notabene na żywo wyglądają zupełnie inaczej ! Na plakatach niczym Żony Hollywood,a na żywo jak Rolnicy Podlasie !!!
emeryt
emeryt 24.06.2021, 16:17
proszę nie obrażać Podlasia .
.
. 23.06.2021, 15:59