Rozstrzygnięcie konkursu "Skąd się bierze woda w kranie"

  • 17.06.2021, 11:12 (aktualizacja 17.06.2021, 11:27)
  • LPWiK
Rozstrzygnięcie konkursu "Skąd się bierze woda w kranie"

Podziel się:

Oceń:

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny ogłoszony z okazji Światowego Dnia Wody pt. „Skąd się bierze woda w kranie” został rozstrzygnięty.

Konkurs skierowany był do dzieci szkół podstawowych w Lubaniu w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII.

Z zachwytem oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników konkursu przelane na papier. Po długich naradach komisja konkursowa wybrała po trzy zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych oraz postanowiła wyróżnić, nagrodzić wszystkie przesłane do nas prace. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie - zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Gratulujemy i dziękujemy za to, iż cel konkursu, jakim było propagowanie wiedzy ekologicznej, zdobył zainteresowanie.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół biorących udział w konkursie w nowym roku szkolnym na wycieczkę edukacyjną do Stacji Uzdatniania Wody w Lubaniu. Z przyjemnością,
w przystępny dla dzieci sposób, wyjaśnimy „Skąd się bierze woda w kranie?”.

 

LPWiK

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe