Dodatkowy zastrzyk gotówki?

  • 10.06.2021, 12:13 (aktualizacja 23.06.2021, 12:43)
  • IP
Dodatkowy zastrzyk gotówki?

Podziel się:

Remont mieszkania, samochodu, zakup laptopa dla dzieci czy chwila wytchnienia na urlopie nie jest problemem, gdy można skorzystać z pomocy banku. Jeszcze lepiej, jeśli koszt zaciągniętego zobowiązania jest czytelny i prosty do wyliczenia. O zaletach rozwiązań, które proponuje Getin Noble Bank, opowie Anna Sadowska- Doradca Klienta Indywidualnego z placówki partnerskiej Getin Banku w Lubaniu ul. Ratuszowa 10.

Pani Anno, z jakimi pomysłami przychodzą do oddziału Klienci szukający dodatkowego zastrzyku gotówki?

Pomysły są najróżniejsze! Od remontu łazienki lub całego mieszkania, przez zakup nowych mebli czy samochodu, a na feriach w górach kończąc - każdy z nas ma inne potrzeby. Bez względu jednak na rodzaj marzeń, potrzeb finansowych, zawsze staramy się pomóc w ich realizacji. Oferujemy produkty, które sprostają wymaganiom każdego klienta.

Jakie produkty Getin Bank proponuje tym, którzy zgłaszają się po finansowanie?

Mamy szeroką ofertę kredytów, ale teraz polecam absolutnie nasz flagowy kredyt gotówkowy BEZ PROWIZJI Z RRSO 7,4%. Kredyt jest skierowany do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, ale też z umowy zlecenie lub o dzieło. Warunkiem jest brak relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. w ciągu ostatnich 6 miesięcy - oraz posiadanie lub założenie Konta Proste Zasady, deklarując przy tym wpływ min. 1500 zł na konto i przynajmniej jedną w miesiącu transakcję bezgotówkową kartą do konta lub Blikiem oraz zalogowanie się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej ( w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu). Na koniec wyrażenie zgód marketingowych ( w tym sms, e-mail i telefon), jeśli jeszcze nie było to zrobione - i gotowe! Bo marzenia same się nie spełnią, czasem trzeba im pomóc. To właśnie dlatego nasi Klienci często korzystają z kredytu ,, dla aktywnych “.

A jak wygląda spłata takiego zobowiązania?

Czy koszty są faktycznie minimalne? Spłatę można rozłożyć na dogodne raty w okresie do 10 lat. To kredytobiorca podejmuje decyzję, czy chce zrobić to szybciej, czy też woli rozdzielić płatność na nieco dłuższy okres. Maksymalna kwota kredytu wynosi nawet 200 000 zł i jej zaletą jest całkowity BRAK PROWIZJI. W ten sposób maksymalizujemy korzyści, minimalizując koszty.

Czy Klienci z innymi zobowiązaniami również mogą pozwolić sobie na skorzystanie z omawianego produktu?

Dla osób, które posiadają już kredyt, bądź więcej zobowiązań w innych bankach mamy równie atrakcyjną propozycję konsolidacji. Z kredytem konsolidacyjnym można obniżyć ratę kredytu, wydłużyć okres jego spłaty, a także zawnioskować o dodatkową gotówkę i samemu można wybrać dogodny dzień spłaty. Wygodne, prawda?

Dziękuję za rozmowę, a Klientów zapraszam do placówki Getin Banku i skorzystania z oferty.

Getin Noble Bank S.A. Placówka Partnerska ul. Ratuszowa 10, 59-800 Lubań, tel. 690 114 893 tel.573 251 591

 

Nota dotycząca kredytu gotówkowego : Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ( RRSO) wynosi 7,4%, całkowity kwota kredytu ( bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9261,40 zł ( w tym prowizja 0 zł, odsetki 9261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.11.2020, na reprezentowanym przykładzie. Nota dotycząca kredyt konsolidacyjnego : Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.11.2020 r. na reprezentowanym przykładzie. Prowadzenie Konta Proste Zasady to prowadzenie rachunku płatniczego. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej przez Bank. Szczegóły i warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, są dostępne w placówkach Getin Banku i na getinbank.pl. Umowa zawierana u Pośrednika kredytowego : Pośrednik kredytowy jest umocowany przez Getin Noble Bank S.A. do zawierania w imieniu i na rzecz Banku umów o kredyt konsumencki i rachunek bankowy oraz wykonywania czynności faktycznych związanych ze wskazanymi umowami.

IP

Pozostałe