Chrupiący kurczak w panierce – znana sieciówka otwiera się w Lubaniu

  • 27.05.2021, 16:19 (aktualizacja 08.06.2021, 11:05)
  • IP
Chrupiący kurczak w panierce – znana sieciówka otwiera się w Lubaniu Restauracja Chili Mili Lubań ul. Bracka 4

Podziel się:

Kubełki chrupiących stripsów i skrzydełek, chicken burgery, tortille, sałatki, a nawet gofry z kurczakiem – tak w wielkim skrócie można opisać menu restauracji Chilli Mili, która już we wtorek 1 czerwca otwiera się w Lubaniu, przy ulicy Brackiej 4. Ciekawostką jest fakt, że przedrostek „chilli” niekoniecznie odnosi się do ostrego smaku potraw, co raczej do swobodnej atmosfery, która panuje na miejscu. Można będzie poczilować w ogródku, napić się dobrego piwa ze znajomymi i zapomnieć o zasadach savoir-vivre, gdyż kurczaka najlepiej jest zajadać rękami.

Na dobry początek restauracja Chilli Mili przygotowała promocję w postaci kuponów rabatowych. Można je pobrać ze strony internetowej lub otrzymać w lokalu w dniu otwarcia – 1 czerwca. Na oficjalnej stronie Chilli Mili Lubań w serwisie Facebook trwa również konkurs, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń do Chilli Mili o wartości 50 zł. Rozstrzygnięcie już w poniedziałek 31 maja.

Restauracje Chilli Mili pojawiły się na mapie Polski w 2018 roku. Dziś jest to już 8 czynnie działających lokali na terenie kraju, w tym najbliższy znajdujący się w niedalekim Bolesławcu. Teraz czas na Lubań! Mieszkańców miasta i okolic z pewnością ucieszy fakt, że sieć słynie z doskonałej jakości chrupiącego kurczaka, który podawany jest na wiele różnych sposobów, w towarzystwie gęstych sosów i świeżych warzyw. Specjalnością kuchni Chilli Mili są też idealnie wysmażone frytki w autorskiej przyprawie, oraz inne dodatki takie jak onion ringsy, czy cheese balls. Spragnionych po obfitej uczcie restauracja raczy Dolewką napojów bez ograniczeń. Wystarczy raz zapłacić i pić do woli. Chrupiącego kurczaka można też zamówić z dostawą pod wskazany adres lub wziąć na wynos.

Restauracja Chilli Mili otwiera się 1 czerwca przy ulicy Brackiej 4 i czynna będzie codziennie od 11:00 do 21:00, a w piątek i sobotę do 22:00.
Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu: +48 518 410 407.

IP

Zdjęcia (7)



Pozostałe