Skradziony w Niemczech Peugeot odnaleziony w Polsce

  • 26.05.2021, 09:53 (aktualizacja 26.05.2021, 10:06)
  • NOSG Joanna Konieczniak
Skradziony w Niemczech Peugeot odnaleziony w Polsce

Podziel się:

Oceń:

Strażnicy graniczni i policjanci przyczynili się do odzyskania skradzionego w Niemczech auta. Właściciel wycenił swój pojazd na 170 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu oraz policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” Wydziału Kryminalnego ustalili miejsce, gdzie może znajdować się skradziony na terenie Niemiec pojazd marki peugeot. 

Funkcjonariusze, w wyniku podjętych czynności, odzyskali samochód, który znajdował się na terenie gminy Bogatynia. Jego wartość, właściciel wycenił na kwotę 170 000 zł.

Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą

NOSG Joanna Konieczniak

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żart
żart 27.05.2021, 10:21
Ile warty ten złom? 170000??? Jaja jakieś?
Redemptor
Redemptor 26.05.2021, 16:44
Jak to jest. Niemcy w zasadzie protestanci - jeżeli już wierzący - w Polsce nie kradną, Polacy - rzymscy katolicy - w Niemczech to popularni złodzieje. Jak powiadają: ukradli ci samochód - jedź do Polski on już tam jest. Można doprawdy wiele napisać o Kościele rzymskokatolickim czyli jego wiernych ale jednego o tej organizacji powiedzieć się nie da - z pewnością nie da się jej pomówić o moralne postępowanie.
W krajach, gdzie dominował np. protestantyzm ludzie nie zamykali drzwi od domów (chyba, że za sąsiadów mieli katolików) a protestancki ethos pracy skutkował skokowym rozwojem handlu, nauki a potem - przemysłu.
Ludzie w państwach trwale zainfekowanych katolicyzmem tkwili i nadal tkwią w zacofaniu ciemnocie, nietolerancji i biedzie, z wyjątkiem rzecz jasna katolickiego kleru opływającego w tym większe dostatki im większa nędza była i jest udziałem ludzi. A złodziejstwo jest tak powszechne że już nie wymaga spowiedzi.
Obywatel
Obywatel 26.05.2021, 10:19
Jeden odzyskany a ile poszło na wschód lub na części poszło, tego tak naprawdę nikt nie wie, ale podejrzewam, że setki lub tysiące nawet..

Pozostałe