Stand-Up MIESZKO MINKIEWICZ w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu

  • 24.05.2021, 10:18 (aktualizacja 24.05.2021, 10:35)
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu
Stand-Up MIESZKO MINKIEWICZ w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu

Podziel się:

Oceń:

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zaprasza na występ barwnego i nietuzinkowego artysty sceny stand-up Mieszka Minkiewicza.

Już 19 CZERWCA Mieszko Minkiewicz wystąpi ze swoim najnowszym programem estradowym. Początek godzina 21.00. Bilety do nabycia na stronie www.gckisnowogrodziec.pl w zakładce MUZA, rezerwacja biletów.

KUP BILET


Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, wy-stępy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć.
Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka.

Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, "W związku z tym" oraz "Hihilista". Występował też na ante-nie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi. Lubi gry online i poniemieckie schrony.


Serdecznie zapraszamy!

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe