Mieszkaniec powiatu lubańskiego wyprzedzał na przejściu z prędkością 172 km/h

  • 18.05.2021, 10:45 (aktualizacja 18.05.2021, 10:52)
  • red.
Mieszkaniec powiatu lubańskiego wyprzedzał na przejściu z prędkością 172… KPP Zgorzelec

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego, który z zawrotną prędkością pędził przez jedną z miejscowości gminy Zgorzelec. Dodatkowo mężczyzna wyprzedzał inne auto na przejściu dla pieszych.

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej komendy zatrzymali kierującego samochodem marki Lexus, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 172 kilometrów na godzinę. Dodatkowo mężczyzna wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych. Nieodpowiedzialne zachowanie 28-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego zarejestrował policyjny wideorejestrator. - czytamy w policyjnym komunikacie.

W związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o 122 kilometry mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo nieodpowiedzialny kierowca został ukarany mandatem i 20 punktami karnymi.

Policjanci z grupy SPEED zwalczają agresywne i niebezpieczne zachowania na drogach. Jednym z nich jest właśnie przekraczanie prędkości, które może być zagrożeniem dla innych uczestników ruchu.

red.

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maryjan
Maryjan 18.05.2021, 14:24
Potem jak dojdzie do tragedii to będą zbierać podpisy ze to był młody i taki grzeczny chłopak.... Zapraszam grupę speed na drogę lubań leśna... Byście trochę potencjalnych zabójców wykluczyli z ruchu
Kamil
Kamil 18.05.2021, 13:53
Nawet jeżeli nie doczytałem - to nie zmienia jedynie słusznej prawdy ci z BMW to w 98,999999999999999% idioci - jak wdać z nielicznymi wyjątkami - np. może i ten "Dokładny" kierowca z BMW.
Olo
Olo 19.05.2021, 11:02
To BMW jest policyjne nafaszerowane kamerami,tak samo jak ford mondeo.
Oba auta posiada drogówka zgorzelecka SPEED.
Dla nich nie ma rejonów powiatowych,mogą działać wszędzie.
Igor ®
Igor ® 18.05.2021, 15:33
Obrazileś publicznie 98% kierowców BMW w tym i policjantów, jak od dziś spotkasz kierowcę BMW pewnie powiesz, że masz inaczej na imię.., jednak przy kontroli drogowwej - właśnie pogrzebałeś 100% niewinnych Kamilów :))))

Wlność słowa to również jego konsekwencje.
Julietta
Julietta 18.05.2021, 13:26
a kiedy zatrzymaja tego grubcia z rs7 bo jezdzi rownie szybko i niebezpiecznie?!
olo
olo 18.05.2021, 19:14
jak zabraknie mu oleju na dolewki w swoim rs7
Leśna
Leśna 18.05.2021, 12:59
Kamil ale żeś komentarz bombe zarzucił,szkoda ze storpedowales sam siebie tym komentarzem 😂😂😂bezmózgi Yeti
kawa
kawa 18.05.2021, 12:51
3 miesiące , to kpina
Rozwaga
Rozwaga 18.05.2021, 12:40
Powinni takim kierowcom zabierac prawo jazdy na min. 3 miesiace i dowalic ze 20 punktow!!
Kamil
Kamil 18.05.2021, 11:15
I niech mi ktoś powie że w 98.999999999999999 % kierujących BMW to nie idioci? PO prostu z chwilą zajęcia miejsca za kierownicą wyłącza się w mózgownicy (jeżeli jakieś szczątki chociażby ma) zdolność do racjonalnego myślenia. Takie przypadki powinni badać psychiatrzy i naukowcy od producenta BMW - może coś jest w systemie elektroniki albo układzie napędowym
Kamilek to zjeb
Kamilek to zjeb 18.05.2021, 12:57
Naucz się czytać grzybie.
kawa
kawa 18.05.2021, 12:49
Ty pewnie nie jeździsz BMW a łapiesz się w tych %. Na przyszłość czytaj dokładnie i ze zrozumieniem o ile to możliwe.
prawda
prawda 18.05.2021, 11:53
wez sie w leb jeb*** Kamilek bo cos Ci nie zaskoczylo
Longer
Longer 18.05.2021, 11:34
Przecież jechał LEXUSEM. BMW to policyjne auto SPEED. Czytaj ze zrozumieniem a puźnej komentuj.
emeryt
emeryt 18.05.2021, 14:50
jak będziesz później komentować to przez "ó" .. to nie boli..
ELDZI
ELDZI 18.05.2021, 12:28
Tak piszemy później. Pozdrawiam.
Frytz
Frytz 18.05.2021, 13:59




Post nie w temacie,nie oto tu chodzilo,forum polonistow jest gdzie indziej.
Dokladny
Dokladny 18.05.2021, 11:31
Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy poprostu twoja elektronika ma spiecie.Jest wyraznie napisane ze kierujacy Leksusem popelnil wykroczenie,a BMW ze zdjecia to nieoznakowany radiowoz!!! Hahahhah
Bez pozdrowien mistrzu!
Ps.jestem kierowca BMW :)
obserwator
obserwator 18.05.2021, 11:27
tylko te BMW na zdjęciu to radiowóz....
Xxx
Xxx 18.05.2021, 11:25
Przecież to BMW jest policji a pan kierowca jechał Lexusem
Klaudia
Klaudia 18.05.2021, 11:25
Zatrzymali kierującego samochodem marki Lexus!!!!
Kierowca
Kierowca 18.05.2021, 10:57
I niech mi ktoś powie, że ten za kierownicą jest mądry!!!!!
boniewiem
boniewiem 18.05.2021, 12:53
A znasz go, że się wypowiadasz w jego imieniu?
:)
:) 19.05.2021, 08:26
Nie trzeba go znać osobiście aby wyciągnąć takie wnioski. Osoba jadąca z taką prędkością w terenie zabudowanym nie może być mądra. Proste.

Pozostałe