Trampkarze Łużyc ograli Śląsk

  • 10.05.2021, 09:18 (aktualizacja 10.05.2021, 09:30)
  • Źródło: Łużyce Lubań
Trampkarze Łużyc ograli Śląsk Mateusz Stóf

Podziel się:

Oceń:

Udanie rundę rewanżową w I lidze trampkarzy zaczęły Łużyce Lubań. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Gajewskiego wygrał we Wrocławiu ze Śląskiem 4:1.

Na inaugurację lubanianie gładko ulegli wrocławianom 3:7. Także w rewanżu Śląsk był faworytem, mimo że plasuje się w środkowej części tabeli.

Już w 9. minucie pięknym strzałem popisał się Kacper Gajewski i było 1:0 dla gości. W 18. minucie wyrównał Oliwer Pawlik. Po przerwie trafiali już tylko zawodnicy z Lubania.

W 53. minucie Łużyce ponownie na prowadzenie wyprowadził Oliwer Bzdęga. Kolejne gole dołożyli Patryk Juszczyk z rzutu karnego oraz Kacper Gajewski. Ostatecznie Łużyce wygrały we Wrocławiu ze Śląskiem 4:1. To druga wygrana trampkarzy Łużyc w sezonie. Aktualnie zespół z Lubania zajmuje w tabeli piąte miejsce.

Łużyce we Wrocławiu wystąpiły w składzie: Nikodem Koprysa - Tombiasz Lamparski, Patryk Juszczyk, Emil Klecha, Łukasz Łuńcut, Tymoteusz Jezierski, Szymon Pietrykowski, Piotr Wojtusik, Dominik Suski, Oliwer Bzdęga, Kacper Gajewski oraz Filip Boroszko, Kamil Tomkiewicz, Jan Pawlak, Franciszek Matusiewicz, Krystian Mańkowski. Kolejny mecz (niedziela, godz. 17) drużyna z Lubania rozegra na wyjeździe z Chrobrym Głogów.

Zdjęcia z meczu znajdziecie tutaj.

Źródło: Łużyce Lubań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe