Jakie zmiany? Remont Lidla w Lubaniu

  • 04.05.2021, 09:17 (aktualizacja 04.05.2021, 09:19)
  • red.
Jakie zmiany? Remont Lidla w Lubaniu eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Z końcem kwietnia rozpoczął się remont lubańskiego Lidla i potrwa do końca maja. Zapytaliśmy jakich zmian po remoncie sklepu mogą spodziewać się jego klienci.

W tym roku mija 18 lat od powstania sklepu Lidl w Lubaniu. Od 2003 roku sklep był remontowany w 2012 i 2016 roku, gdy dobudowano piekarnię. Tym razem zakres remontu będzie większy i obejmie również parking.

W trakcie modernizacji wymieniona zostanie nawierzchnia parkingu, witryna oraz wiatrołap wraz ze zmianą koloru na niebieski, a wewnątrz płytki na sali sprzedaży. Obiekt zyska nową elewację oraz odświeżenie terenów zielonych. Planowane są liczne nasadzenia, takie jak: drzewa, trawa z rolki, trawy ozdobne. Zmieniony zostanie również układ regałów, a na zewnątrz pojawią się nowe reklamy. - odpowiedziała nam Aleksandra Robaszewska z Działu Komunikacji Lidl Polska.

Przy sklepie pojawi się też nowy pylon reklamowy, a otwarcie lubańskiego Lidla zaplanowano na 27 maja 2021r.

Niestety bez odpowiedzi pozostało nasze pytanie, czy na otwarcie sklepu przygotowywana jest specjalna oferta dla klientów sklepu.

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Chemia nie jedzenie
Chemia nie jedzenie 05.05.2021, 09:15
Kto chodzi do Lidla. Bucha Pam Pam na chemię nie jedzenie Pam Pam .Raka choduj i kupuj Pam Pam
Borowiacka z Helu
Borowiacka z Helu 06.05.2021, 05:22
Ciekawe ile to podatku płaci niemiecki sklepik a szał jak by nie wiadomo co tam było i tak do Polski idzie Trzeci gatunek jakość. Ale ludzie łykają reklamy ilecą. Bo to fajne .Chemia i tandeta
Kacper
Kacper 05.05.2021, 13:02
A ty pewnie od tych pseudo rolnikow kupujesz co sypia, i leja randap bez opamietania jablka pryskane jak nie masz wlasnego ogrodu to ciekawe jak ty funkcjonujesz jak ja slysze bio to dopiero sie wywracam to tak jak pola bio hektary ze zdrową żywnością przy lotnisku w Norymberdze a samoloty startuja i laduja 20 metrow nad polem , a zapach jak na rozlewni paliw, to tak jak woda z wodociągów czysta a tu jak w Lubaniu przejdzie przez te rury napromieniowane, zardzewiale to filter jest koloru rdzy w drugim miesiacu patologia.
Rolnik
Rolnik 05.05.2021, 15:19
Zobacz co Niemcy sypią. Do karmy w Lidlu a potem zabieraj głos
Ccc
Ccc 05.05.2021, 20:20
Dla tego nie trawie rolników wrecz nie nawidze zwierzeta sterydami szczepionkami warzywa, owoce pryskane tyle ze w niemczech Ziutek to tam jest bardziej pod kontrolą niz ty sobie wyobrażasz. Ty nawet jak sie nazywasz rolnikiem to i tak nie znasz skladu czym robisz opryski itp.
Frank
Frank 05.05.2021, 08:05
Taka ciekawostka Dieter Szwarz 80 latek najbogatrzy czlowiek w Niemczech posiadajacy sieć sklepow Lidl.
wołciu
wołciu 05.05.2021, 08:02
Jak sobota to tylko do kibla do kibla bo dwójeczka tam parking ram pam pam pam
123
123 05.05.2021, 07:48
Powinni zabezpieczyć parking przed przygłupami którzy palą na nim gumy.
vvv3
vvv3 04.05.2021, 14:54
Jak dadzą drzewa, trawę z rolki i trawy ozdobne to zmniejszą tylko ilość miejsc parkingowych. Powinni powiększyć ten parking od strony głównej ulicy jp2 wykorzystując ten teren, gdzie jest trawa. Bo zdarza się, że w ciągu tygodnia miejsc parkingowych brakuje, ale widocznie nie zależy im na większej ilości wolnych miejsc parkingowych.
Kiero
Kiero 07.05.2021, 15:48
Niby po co? Ten parking jest tylko zapelniony przed świętami i to nie wiem czy do ostatniego miejsca.
xyz
xyz 04.05.2021, 14:07
Artykuł roku....brawo...
A to lubańska cebularnia będzie miała używanie....pewno karpie rzucą albo inne gacie... bedzie wojna.... Moża zacytować.... "wungiel we wsi....wungiel.....Wojna bydzie....przed wojną też był...." ....;D
Miija
Miija 04.05.2021, 14:07
Czyli nie powiększają 🙄😟?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 04.05.2021, 12:21
Prawie że jedyny sklep w Lubaniu w którym mogą się minąć 2 wózki w alejce, teraz pewnie już się nie miną... a tak lubiłem Lidl... :p
d22
d22 04.05.2021, 11:25
A za lidlem też coś stawiają?? bo widzę po zdjęciach, że też wszystko rozbebeszone.
BMW
BMW 04.05.2021, 10:50
Będzie nowa, lepsza kostka do driftowania
Lolita
Lolita 04.05.2021, 10:32
Cyt. Niestety bez odpowiedzi pozostało nasze pytanie, czy na otwarcie sklepu przygotowywana jest specjalna oferta dla klientów sklepu.
-------------
Po co pytać skoro przy takich okazjach zawsze jest jakaś promocja i gawiedź od wczesnych godzin rannych spędzi się do kolejki. Nie jednego klienta płci obojga podepczą napierając na drzwi. Niezbędne będą na ten czas Straż, Policja i jakiś zespól medyczny w karetce pogotowia.
Gościu
Gościu 04.05.2021, 10:29
Wydarzenie roku w Lubaniu - remont Lidla xd

Pozostałe