Lubań. Najpierw wezwał pomoc, potem kopał i wyzywał ratowników

  • 19.04.2021, 20:29 (aktualizacja 19.04.2021, 20:39)
  • red.
Lubań. Najpierw wezwał pomoc, potem kopał i wyzywał ratowników eLuban.pl Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

46-latek z powiatu lwóweckiego najpierw prosił o pomoc policjantów oraz służby medyczne, a następnie znieważył i uderzył interweniujących funkcjonariuszy. Podczas próby jego wylegitymowania nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy i był agresywny wobec interweniujących.

Policjanci z Legnicy pełniący służbę na terenie powiatu lubańskiego zostali wezwani do mężczyzny, który według zgłoszenia potrzebował pomocy. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali zgłaszającego oraz zespół ratownictwa medycznego, podejmujący próbę udzielenia pomocy leżącemu na ziemi mężczyźnie. Zgłaszający mężczyzna oświadczył, iż to leżący na ziemi nieznajomy prosił go o wezwanie Policji oraz pogotowia.

Mężczyzna wyjątkowo agresywnie nastawiony do policjantów oraz ratowników medycznych nie reagował na polecenia zachowania zgodnego z prawem. Podczas interwencji 46-latek uderzył legitymującego go mundurowego, a następnie kopnął  policjanta i ratownika medycznego przy czym jednocześnie krzyczał w ich kierunku słowa niecenzuralne.  Policjanci w związku z takim zachowaniem agresora oraz brakiem jego reakcji na wezwania do zachowania zgodnego z prawem, podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Zatrzymany został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie i okazało się, że miał blisko 2 promile. Został przewieziony na badania do szpitala , gdzie stwierdzono brak przeciwwskazań do pobytu w policyjnym areszcie. - czytamy w policyjnym komunikacie.

46- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego został przesłuchany i usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, do którego się przyznał. Każdy, kto podnosi rękę na policjanta musi liczyć się z surowymi konsekwencjami. Za takie zachowanie mężczyźnie może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pompełło
Pompełło 20.04.2021, 00:20
Ziemianie nadwiślańscy!!! Nie jesteście żadnymi polakami! Jesteście po prostu Ziemianami, którym pechowo przyszło się urodzić w korupcyjno-pedofilsko-złodziejsko-katolicko-alkoholickim grajdole. Zostaliście nauczeni mówić po polsku. A następnie zbrodnicza organizacja, czyli system edukacji tzw. narodowej rozpoczął pranie mózgu zasraną martyrologią, tożsamością narodową i dziedzictwem narodowym, aby z Was zrobić mięso armatnie i żywicieli dla parszywych beneficjentów sojuszu ołtarza z tronem. Tzw. polska to tylko rewir działania zorganizowanej grupy przestępczej, czyli tzw. władzy w togach, sutannach, ewentualnie w garniturach. JEDNOCZYMY PLANETĘ W JEDNO PAŃSTWO, A PATRIOTYCZNE PASOŻYTY DO WIĘZIEŃ!!!!! PRECZ Z OBRZYDLIWYM SOJUSZEM POSTKOMUNISTYCZNO-PRAWICOWEJ WŁADZY Z PEDOFILSKIM GANGIEM WATYKAŃSKICH OSZUSTÓW STOSUJĄCYCH METODĘ "NA ZBAWIENIE"!!!!!
h t t p s : / / cosmologicalmanifesto . home . blog/2019/12/16/the-cosmological-manifesto/ (usuń spacje)
djjffhjvfrccg
djjffhjvfrccg 20.04.2021, 13:39
Jak nic towar z Robitniczej
wujek dobra rada
wujek dobra rada 20.04.2021, 12:09
pompełło albo zmień dawkę albo nie bierz już tego, ale masz jazdę hahahahaha
Arabela
Arabela 20.04.2021, 00:06
Kolejny pikolud? Kto tak agresywnie po alku się zachowuje do Policji? łeb mu pewnie "metka" urwała. Trzeba było go przebadać na zawartość narkotyków. Coraz więcej takich przypadków. Nie wiem co winni są ratownicy medyczni? Może to, że mają czerwone stroje i to działa na takich jak płachta na byka? Nie rozumiem...........

Pozostałe