Handlarz piko trafił za kraty

  • 10.04.2021, 10:58 (aktualizacja 10.04.2021, 11:49)
  • Źródło: KPP Bolesławiec
Handlarz piko trafił za kraty KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

Mundurowi z Bolesławca przy współpracy z funkcjonariuszami z Wrocławia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone w garażu i miejscu zamieszkania 25-latka. Decyzją sądu sprawca trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki wspólnie z policjantami komendy wojewódzkiej we Wrocławiu zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe oraz zabezpieczyli ponad 31 tysięcy porcji handlowych metamfetaminy i 540 porcji marihuany.

W wyniku działań operacyjnych mundurowi ustalili, że mieszkaniec Bolesławca może posiadać dużą ilość narkotyków różnego rodzaju. 25-latek został zatrzymany w chwili wychodzenia z użytkowanego przez siebie garażu. Po sprawdzeniu pomieszczenia policjanci potwierdzili swoje podejrzenia. Na miejscu zabezpieczyli prawie 32 tysiące porcji czarnorynkowych metamfetaminy i marihuany. Podczas sprawdzenia miejsca zamieszkania podejrzanego funkcjonariusze znaleźli jeszcze kilka porcji narkotyków.

Zatrzymany, który ma już na swoim koncie różne przestępstwa, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

W ostatnich dniach to kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową na terenie powiatu bolesławieckiego i wycofanie z rynku dużej ilości środków odurzających.

Źródło: KPP Bolesławiec

Zdjęcia (2)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamila Steć- Drachal
Kamila Steć- Drachal 11.04.2021, 12:41
Na ul Dąbrowskiego koło urzędu też produkują piko
po towar podjezdza zółty dostawczak z napisem PIEKARNIA gościu co jezdzi po to nie posiada nawet uprawnień do kierowania . Brawo POLICJA i to wszystko zaledwie kilka set metrów od WAS Podpowiem ze drugie pietro na rogu kamienicy ,czesto jak ktoś podjezdza autem to kukają przez okna , propobuje wjazd od podwórka.
piekarz
piekarz 11.04.2021, 23:46
konfident
autoresponden
autoresponden 11.04.2021, 22:29
Komentarz jest widoczny tylko dla Ciebie, potwierdź publikacje podając swój PESEL.
Kamil Zdun
Kamil Zdun 10.04.2021, 14:41
szkoda, że tyle towaru się zmarnuje

Pozostałe